Edutain OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12633118
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202446 946 €
- KMKR numberEE102021440
Üldandmed
- Ärinimi
- Edutain OÜ
- Registrikood
- 12633118
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.03.2014
- KMKR number
- EE102021440
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
42/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 46 946 € | +11 |
| Müügitulu muutus | 144 755 € → 46 946 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2024. aastal 46 946 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 46 946 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 128 160 € |
| 2023 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 16 594 € |
| 2023 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 1,00 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 205 045 € |
| 2022 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 36 656 € |
| 2022 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 2,00 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 328 503 € |
| 2021 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 48 836 € |
| 2021 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 3,00 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 286 560 € |
| 2020 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 15 340 € |
| 2020 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 1,00 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 274 568 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 946 € | 144 755 € | 241 703 € | 377 342 € | 301 903 € | 274 568 € |
| Ärikasum enne makse | −71 629 € | −52 946 € | 23 250 € | 187 954 € | 84 392 € | 56 550 € |
| Aruandeaasta kasum | −71 629 € | −52 946 € | 19 749 € | 117 954 € | 84 392 € | 56 550 € |
| Tööjõukulud | 17 914 € | 12 958 € | 10 599 € | 10 549 € | 11 746 € | 11 088 € |
| Varad kokku | 16 246 € | 86 955 € | 160 547 € | 149 749 € | 294 832 € | 242 286 € |
| sh käibevarad | 12 174 € | 85 078 € | 157 188 € | 146 661 € | 280 617 € | 228 154 € |
| sh raha | 7292 € | 80 280 € | 155 033 € | 127 903 € | 273 228 € | 206 855 € |
| Omakapital | −5453 € | 66 177 € | 119 123 € | 135 454 € | 293 344 € | 226 597 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 15 000 € | 15 000 € | 15 000 € | 15 000 € | 15 000 € | 15 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 699 € | 20 778 € | 41 424 € | 14 295 € | 1488 € | 15 689 € |
| Pikaajalised kohustised | 5000 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | -33,6 % | 76,1 % | 74,2 % | 90,5 % | 99,5 % | 93,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -152,6 % | -36,6 % | 8,2 % | 31,3 % | 28,0 % | 20,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.