Registrikaart · Äriregistri kanne 12636192
Ronimiskeskus OÜ
- Registrikood12636192
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025559 298 €
- KMKR numberEE101706229
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ronimiskeskus OÜ
- Registrikood
- 12636192
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.03.2014
- KMKR number
- EE101706229
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paepargi tn 51-49
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 559 298 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 356 458 € → 559 298 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253332208
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93131 | Spordi- ja jõusaalide tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spordi- ja jõusaalide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 559 298 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2025 | 559 298 € |
| 2024 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2025 | 356 458 € |
| 2023 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 245 613 € |
| 2022 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 137 564 € |
| 2021 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 122 417 € |
| 2020 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 114 332 € |
| 2019 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 86 463 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 559 298 € | 356 458 € | 245 613 € | 137 564 € | 122 417 € | 114 332 € | 86 463 € |
| Ärikasum enne makse | −29 355 € | 140 637 € | 128 028 € | 97 756 € | 97 794 € | 60 703 € | −33 196 € |
| Aruandeaasta kasum | −29 355 € | 140 637 € | 128 028 € | 97 756 € | 97 794 € | 60 703 € | −33 196 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 19 150 € |
| Varad kokku | 789 205 € | 589 598 € | 455 185 € | 264 991 € | 166 254 € | 88 060 € | 32 873 € |
| sh käibevarad | 34 317 € | 251 244 € | 70 259 € | 252 742 € | 147 881 € | 63 563 € | 2251 € |
| sh raha | 21 802 € | 219 531 € | 6163 € | 52 314 € | 82 482 € | 3750 € | 458 € |
| Omakapital | 502 740 € | 532 095 € | 391 458 € | 263 430 € | 165 674 € | 67 990 € | 7287 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 422 € | 6237 € | 4869 € | 1561 € | 580 € | 20 070 € | 25 586 € |
| Pikaajalised kohustised | 267 043 € | 51 266 € | 58 858 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,7 % | 90,2 % | 86,0 % | 99,4 % | 99,7 % | 77,2 % | 22,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -5,2 % | 39,5 % | 52,1 % | 71,1 % | 79,9 % | 53,1 % | -38,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.