Registrikaart · Äriregistri kanne 12636754
Tervise Catering OÜ
- Registrikood12636754
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 202523
- Müügitulu 20253 520 121 €
- KMKR numberEE101707147
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tervise Catering OÜ
- Registrikood
- 12636754
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.03.2014
- KMKR number
- EE101707147
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 66/1
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andrus Tanni | 75 % · 1875 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Tõnis Vaikmaa | 25 % · 625 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrus Tanni | Juhatuse liige | 28.03.2014 |
| Tõnis Vaikmaa | Juhatuse liige | 28.03.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Vaikmaa | otsene osalus | 30.10.2018 |
| Andrus Tanni | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 87 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 23 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 3 520 121 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 282 555 € → 3 520 121 € | +2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255974771
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56211 | Toitlustamine üritustel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Toitlustamine üritustel teenis ettevõte 2025. aastal 3 520 121 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2025 | 3 520 121 € |
| 2024 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2025 | 3 282 555 € |
| 2023 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 3 571 777 € |
| 2022 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 2 761 440 € |
| 2021 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 1 544 473 € |
| 2020 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 1 027 201 € |
| 2019 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 2 446 198 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 12.02.2015 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 3 520 121 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 3 520 121 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 23 |
| 2024 | 23 |
| 2023 | 23 |
| 2022 | 24 |
| 2021 | 23 |
| 2020 | 19 |
| 2019 | 21 |
| 2018 | 24 |
| 2017 | 25 |
| 2016 | 18 |
| 2015 | 16 |
| 2014 | 16 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 520 121 € | 3 282 555 € | 3 571 777 € | 2 761 440 € | 1 544 473 € | 1 027 201 € | 2 446 198 € |
| Ärikasum | 57 686 € | 184 056 € | 369 299 € | 220 025 € | 220 060 € | −67 339 € | 9749 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 57 674 € | 183 966 € | 365 828 € | 214 575 € | 217 534 € | −68 574 € | 1970 € |
| Aruandeaasta kasum | 52 597 € | 144 217 € | 330 043 € | 194 325 € | 217 534 € | −68 574 € | 1970 € |
| Tööjõukulud | 1 082 515 € | 969 613 € | 919 106 € | 698 353 € | 367 746 € | 296 492 € | 661 956 € |
| Põhivarade kulum | 57 173 € | 108 041 € | 60 993 € | 26 918 € | 17 213 € | 26 234 € | 35 761 € |
| Varad kokku | 833 892 € | 837 465 € | 770 880 € | 560 828 € | 473 907 € | 194 272 € | 389 151 € |
| sh käibevarad | 598 364 € | 591 617 € | 569 856 € | 465 050 € | 437 925 € | 173 980 € | 347 317 € |
| sh põhivarad | 235 528 € | 245 848 € | 201 024 € | 95 778 € | 35 982 € | 20 292 € | 41 834 € |
| sh raha | 381 343 € | 250 752 € | 214 954 € | 239 528 € | 170 762 € | 17 844 € | 13 238 € |
| Omakapital | 530 983 € | 498 363 € | 539 146 € | 354 104 € | 240 779 € | 23 244 € | 91 819 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 475 886 € | 351 646 € | 206 603 € | 157 279 € | 20 745 € | 89 318 € | 87 349 € |
| Lühiajalised kohustised | 302 909 € | 339 102 € | 231 734 € | 206 724 € | 233 128 € | 171 028 € | 297 332 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 23 | 23 | 23 | 24 | 23 | 19 | 21 |
| Ärikasum enne kulumit | 114 859 € | 292 097 € | 430 292 € | 246 943 € | 237 273 € | −41 105 € | 45 510 € |
| Aruanne esitatud | 17.06.2026 | 30.05.2025 | 15.07.2024 | 18.07.2023 | 24.10.2022 | 23.07.2021 | 05.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,7 % | 59,5 % | 69,9 % | 63,1 % | 50,8 % | 12,0 % | 23,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 4,4 % | 9,2 % | 7,0 % | 14,1 % | −6,7 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.