Registrikaart · Äriregistri kanne 12636832
Pemate OÜ
- Registrikood12636832
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025191 682 €
- KMKR numberEE101712611
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pemate OÜ
- Registrikood
- 12636832
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.03.2014
- KMKR number
- EE101712611
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Valga maakond, Otepää vald, Vaalu küla, Vaariku
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaanus Teder | 100 % · 2500 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Terje Teder | 100 % · 2500 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Terje Teder | Juhatuse liige | 16.10.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Teder | otsene osalus | 16.12.2019 |
| Terje Teder | otsene osalus | 16.12.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 191 682 € | +16,7 | |
| Müügitulu muutus | 178 676 € → 191 682 € | +2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256249105
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 191 682 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 191 682 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 178 676 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 131 436 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 144 242 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 180 397 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 296 924 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 302 328 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.04.2014 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.04.2014 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 124 736 € ehk 95 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Norra | 124 736 € |
| Eesti | 6700 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 191 682 € | 178 676 € | 131 436 € | 144 242 € | 180 397 € | 296 924 € | 302 328 € |
| Ärikasum | −4149 € | 28 754 € | 457 € | 2010 € | 3032 € | −19 735 € | 24 858 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4154 € | 28 754 € | 457 € | 1936 € | 2124 € | −22 539 € | 24 591 € |
| Aruandeaasta kasum | −4154 € | 28 754 € | 457 € | 1545 € | 757 € | −27 504 € | 17 841 € |
| Tööjõukulud | 75 217 € | 54 022 € | 36 183 € | 48 460 € | 55 917 € | 74 872 € | 73 399 € |
| Põhivarade kulum | 2820 € | 2462 € | 2826 € | 6186 € | 5100 € | 7140 € | 9216 € |
| Varad kokku | 123 477 € | 109 584 € | 77 030 € | 80 950 € | 90 351 € | 100 034 € | 162 259 € |
| sh käibevarad | 95 237 € | 88 024 € | 53 008 € | 64 652 € | 67 867 € | 72 450 € | 127 535 € |
| sh põhivarad | 28 240 € | 21 560 € | 24 022 € | 16 298 € | 22 484 € | 27 584 € | 34 724 € |
| sh raha | 73 570 € | 73 625 € | 24 664 € | 25 678 € | 56 727 € | 56 654 € | 63 839 € |
| Omakapital | 63 508 € | 67 662 € | 38 908 € | 38 451 € | 39 306 € | 46 949 € | 97 453 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 65 162 € | 36 408 € | 35 951 € | 34 406 € | 36 049 € | 71 953 € | 77 112 € |
| Lühiajalised kohustised | 59 969 € | 41 922 € | 38 122 € | 42 499 € | 51 045 € | 46 746 € | 55 718 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6339 € | 9088 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | −1329 € | 31 216 € | 3283 € | 8196 € | 8132 € | −12 595 € | 34 074 € |
| Aruanne esitatud | 16.06.2026 | 23.04.2025 | 26.06.2024 | 23.05.2023 | 25.06.2022 | 30.04.2021 | 16.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,4 % | 61,7 % | 50,5 % | 47,5 % | 43,5 % | 46,9 % | 60,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −2,2 % | 16,1 % | 0,3 % | 1,1 % | 0,4 % | −9,3 % | 5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.