Registrikaart · Äriregistri kanne 12636950
Cloud Grupp OÜ
- Registrikood12636950
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202560 787 €
- KMKR numberEE101742283
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Cloud Grupp OÜ
- Registrikood
- 12636950
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.03.2014
- KMKR number
- EE101742283
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Laane tn 11b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 60 787 € | +12,1 | |
| Müügitulu muutus | 100 889 € → 60 787 € | -11,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68311 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kinnisvarateenuste vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 60 787 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 60 787 € |
| 2024 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 100 889 € |
| 2023 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 71 408 € |
| 2022 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 93 521 € |
| 2021 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 80 750 € |
| 2020 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 60 197 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 5417 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1700 € |
| 2019 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 82 522 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 787 € | 100 889 € | 71 408 € | 93 521 € | 80 750 € | 67 314 € | 82 522 € |
| Ärikasum enne makse | 118 839 € | 148 369 € | 61 852 € | 150 556 € | 88 753 € | 62 839 € | 85 770 € |
| Aruandeaasta kasum | 101 350 € | 135 869 € | 49 352 € | 158 412 € | 79 439 € | 47 570 € | 84 520 € |
| Tööjõukulud | 18 048 € | 18 048 € | 16 309 € | 10 259 € | 8595 € | 9425 € | 9349 € |
| Varad kokku | 294 185 € | 315 134 € | 249 640 € | 258 927 € | 170 644 € | 122 362 € | 126 797 € |
| sh käibevarad | 202 865 € | 128 294 € | 137 275 € | 257 452 € | 60 169 € | 32 356 € | 125 472 € |
| sh raha | 161 206 € | 105 638 € | 125 552 € | 245 466 € | 48 803 € | 18 840 € | 106 103 € |
| Omakapital | 277 779 € | 274 428 € | 243 978 € | 250 484 € | 95 559 € | 68 530 € | 95 961 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 406 € | 40 706 € | 5662 € | 8443 € | 75 085 € | 53 832 € | 30 836 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,4 % | 87,1 % | 97,7 % | 96,7 % | 56,0 % | 56,0 % | 75,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 166,7 % | 134,7 % | 69,1 % | 169,4 % | 98,4 % | 70,7 % | 102,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.