Registrikaart · Äriregistri kanne 12650588
Bablasrazra Bonefla OÜ
- Registrikood12650588
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20232
- Müügitulu 202211 293 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 19 482 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 1233 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bablasrazra Bonefla OÜ
- Registrikood
- 12650588
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.04.2014
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8
- Aadress kehtib alates
- 16.07.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Faktorinvest OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 19.06.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Lauri Hansberg | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 16.07.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 12 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 11 293 € | +5,3 | |
| Müügitulu muutus | 146 212 € → 11 293 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 19 482 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81101 | Hoonehalduse abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonehalduse kombineeritud teenus teenis ettevõte 2022. aastal 11 293 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 11 293 € |
| 2021 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 146 212 € |
| 2020 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 138 065 € |
| 2019 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 345 835 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 11 293 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 11 293 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 11 293 € | 146 212 € | 138 065 € | 345 835 € |
| Ärikasum | −11 681 € | −28 210 € | 16 642 € | 8933 € | −1813 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −11 925 € | −32 018 € | 14 183 € | 6176 € | −8198 € |
| Aruandeaasta kasum | −11 925 € | −32 018 € | 14 183 € | 6176 € | −8198 € |
| Tööjõukulud | 10 651 € | 23 047 € | 52 914 € | 48 815 € | 87 628 € |
| Põhivarade kulum | 405 € | 1259 € | 1259 € | 1415 € | 1627 € |
| Varad kokku | 224 006 € | 237 117 € | 273 955 € | 258 067 € | 258 755 € |
| sh käibevarad | 223 011 € | 235 142 € | 270 721 € | 255 590 € | 251 941 € |
| sh põhivarad | 995 € | 1975 € | 3234 € | 2477 € | 6814 € |
| sh raha | 215 631 € | 227 744 € | 247 040 € | 234 525 € | 228 205 € |
| Omakapital | 178 427 € | 190 352 € | 222 370 € | 208 187 € | 194 187 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 190 352 € | 222 370 € | 208 187 € | 202 011 € | 202 385 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 718 € | 26 904 € | 27 731 € | 41 475 € | 52 149 € |
| Pikaajalised kohustised | 19 861 € | 19 861 € | 23 854 € | 8405 € | 12 419 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 4 | 4 | 8 |
| Ärikasum enne kulumit | −11 276 € | −26 951 € | 17 901 € | 10 348 € | −186 € |
| Aruanne esitatud | 05.06.2024 | 13.11.2023 | 11.10.2023 | 09.06.2022 | 10.03.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,7 % | 80,3 % | 81,2 % | 80,7 % | 75,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −283,5 % | 9,7 % | 4,5 % | −2,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 19 482 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.