Registrikaart · Äriregistri kanne 12651346
OÜ Renteks
- Registrikood12651346
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025671 442 €
- KMKR numberEE101713102
- Sellel aadressil on registreeritud 21 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Renteks
- Registrikood
- 12651346
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.04.2014
- KMKR number
- EE101713102
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ropka tee 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 671 442 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 449 572 € → 671 442 € | +14,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253332553
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
| 38111 | Tavajäätmete kogumine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 479 177 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 479 177 € |
| 2025 | Tavajäätmete kogumine EMTAK 2025 | 192 265 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 449 572 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 258 153 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 239 771 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 223 297 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 142 351 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 115 368 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 671 442 € | 449 572 € | 258 153 € | 239 771 € | 223 297 € | 142 351 € | 115 368 € |
| Ärikasum enne makse | 189 464 € | 140 459 € | −18 803 € | −15 464 € | 21 933 € | 24 061 € | −10 452 € |
| Aruandeaasta kasum | 189 464 € | 140 459 € | −18 803 € | −15 464 € | 21 933 € | 24 061 € | −10 452 € |
| Tööjõukulud | 53 025 € | 60 753 € | 53 695 € | 46 023 € | 20 981 € | 16 258 € | 18 946 € |
| Varad kokku | 560 634 € | 443 228 € | 186 629 € | 219 510 € | 215 570 € | 187 222 € | 159 228 € |
| sh käibevarad | 177 811 € | 105 064 € | 48 466 € | 38 063 € | 79 442 € | 70 383 € | 63 626 € |
| sh raha | 121 025 € | 92 486 € | 38 917 € | 22 140 € | 49 548 € | 40 640 € | 23 303 € |
| Omakapital | 375 411 € | 199 597 € | 59 138 € | 77 941 € | 93 405 € | 71 472 € | 47 411 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 72 896 € | 77 641 € | 27 587 € | 81 989 € | 4221 € | 115 750 € | 111 817 € |
| Pikaajalised kohustised | 112 327 € | 165 990 € | 99 904 € | 59 580 € | 117 944 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,0 % | 45,0 % | 31,7 % | 35,5 % | 43,3 % | 38,2 % | 29,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,2 % | 31,2 % | -7,3 % | -6,4 % | 9,8 % | 16,9 % | -9,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.