Registrikaart · Äriregistri kanne 12651926
Karma Ventures OÜ
- Registrikood12651926
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025967 669 €
- KMKR numberEE101855992
- Sellel aadressil on registreeritud 147 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Karma Ventures OÜ
- Registrikood
- 12651926
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.04.2014
- KMKR number
- EE101855992
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7b
- Aadress kehtib alates
- 18.10.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: KARTU HOLDING OÜ | 40 % · 1000 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: IZZO VENTURES OÜ | 40 % · 1000 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: LFI Holdings OÜ | 20 % · 500 € | Ainuomand | 19.09.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Margus Uudam | Juhatuse liige | 24.04.2014 |
| Kristjan Laanemaa | Juhatuse liige | 24.04.2014 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 01.02.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Laanemaa | kaudne osalus | 20.12.2022 |
| TOMMI MARKUS UHARI | kaudne osalus | 20.12.2022 |
| Margus Uudam | kaudne osalus | 20.12.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 967 669 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 987 437 € → 967 669 € | -0,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725031770
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66191 | Finantsnõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Finantsnõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 967 669 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 967 669 € |
| 2024 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 987 437 € |
| 2023 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 946 244 € |
| 2022 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 854 356 € |
| 2021 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 760 617 € |
| 2020 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 1 260 000 € |
| 2019 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 1 260 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 967 669 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Luksemburg | 967 669 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 967 669 € | 987 437 € | 946 244 € | 854 356 € | 760 617 € | 1 260 000 € | 1 260 000 € |
| Ärikasum | 537 560 € | 498 951 € | 512 443 € | 417 921 € | 130 732 € | 591 329 € | 418 928 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 573 740 € | 596 505 € | 560 713 € | 446 907 € | 161 825 € | 616 455 € | 437 257 € |
| Aruandeaasta kasum | 573 740 € | 111 505 € | 560 713 € | 446 907 € | 161 825 € | 616 455 € | 437 257 € |
| Tööjõukulud | 212 040 € | 212 040 € | 212 040 € | 212 040 € | 356 709 € | 385 122 € | 391 323 € |
| Varad kokku | 2 190 592 € | 1 565 353 € | 3 474 811 € | 2 825 804 € | 2 362 969 € | 2 198 761 € | 1 600 738 € |
| sh käibevarad | 874 552 € | 317 191 € | 2 294 353 € | 1 705 069 € | 1 150 479 € | 1 163 738 € | 789 041 € |
| sh põhivarad | 1 316 040 € | 1 248 162 € | 1 180 458 € | 1 120 735 € | 1 212 490 € | 1 035 023 € | 811 697 € |
| sh raha | 869 018 € | 66 032 € | 1 010 264 € | 1 684 555 € | 1 128 992 € | 1 153 058 € | 463 005 € |
| Omakapital | 2 044 171 € | 1 470 431 € | 3 298 926 € | 2 738 213 € | 2 291 306 € | 2 129 481 € | 1 513 026 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 467 931 € | 1 356 426 € | 2 735 713 € | 2 288 806 € | 2 126 981 € | 1 510 526 € | 1 073 269 € |
| Lühiajalised kohustised | 146 421 € | 94 922 € | 175 885 € | 87 591 € | 71 663 € | 69 280 € | 87 712 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | 5 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 13.06.2024 | 26.06.2023 | 17.06.2022 | 23.06.2021 | 23.10.2020 |
| Auditeeritud | — | — | Jah | Jah | — | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,3 % | 93,9 % | 94,9 % | 96,9 % | 97,0 % | 96,8 % | 94,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 59,3 % | 11,3 % | 59,3 % | 52,3 % | 21,3 % | 48,9 % | 34,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.