Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12653339

RaditeQ OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12653339
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202454 412 €

Usaldusväärsuse indeks

67/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 28.04.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.04.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RaditeQ OÜ
Registrikood
12653339
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.04.2014
KMKR number
Aadress
Tartu maakond, Kambja vald, Sirvaku küla, Tormi

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu54 412 €+11,6
Müügitulu muutus41 173 € → 54 412 €+9,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
86992Muud mujal liigitamata tervishoiualadPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €14 tuh €27 tuh €41 tuh €54 tuh €2019: 36 957 €20192020: 18 285 €20202021: 37 285 €20212022: 28 382 €20222023: 41 173 €20232024: 54 412 €54 412 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata tervishoiualad teenis ettevõte 2024. aastal 54 412 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 202554 412 €
2023Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200841 173 €
2022Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200828 382 €
2021Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200837 285 €
2020Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200818 285 €
2019Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200836 957 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 1120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180
20170
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu54 412 €41 173 €28 382 €37 285 €18 285 €36 957 €
Ärikasum enne makse13 539 €11 066 €1107 €17 046 €−408 €22 196 €
Aruandeaasta kasum12 414 €10 566 €1107 €17 046 €−408 €20 446 €
Tööjõukulud24 616 €15 276 €9361 €10 251 €8906 €8242 €
Varad kokku125 937 €115 777 €106 324 €106 133 €89 085 €89 385 €
sh käibevarad125 299 €114 589 €104 585 €103 066 €86 165 €87 011 €
sh raha87 020 €
Omakapital123 002 €113 752 €105 186 €104 079 €87 033 €87 442 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2935 €2025 €1138 €2054 €2052 €1943 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest97,7 %98,3 %98,9 %98,1 %97,7 %97,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust22,8 %25,7 %3,9 %45,7 %-2,2 %55,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang