Turundusinfo

Palderma Partners OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 20 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood12654959
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025600 €
  • KMKR numberEE102447558

Üldandmed

Ärinimi
Palderma Partners OÜ
Registrikood
12654959
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.05.2014
KMKR number
EE102447558
Aadress
Võru maakond, Võru linn, Põllu tn 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu600 €0
Müügitulu muutus1634 € → 600 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
69202Raamatupidamine, maksualane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2020: 4550 €2021: 128 300 €128 300 €2022: 3000 €2023: 3367 €2024: 1634 €2025: 600 €600 €202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 600 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025600 €
2024Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus EMTAK 20251634 €
2023Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 20083367 €
2022Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20083000 €
2021Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008128 300 €
2020Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20084550 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2014: 002015: 02016: 02017: 02018: 02019: 02020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 00201420152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu600 €1634 €3367 €3000 €128 300 €4550 €0,00 €
Ärikasum enne makse−1583 €1128 €2472 €2503 €48 330 €189 €−333 €
Aruandeaasta kasum−1583 €1128 €2472 €2503 €48 330 €189 €−333 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku7339 €9183 €7795 €5322 €156 008 €3236 €2975 €
sh käibevarad6139 €7983 €6595 €4122 €156 008 €3236 €2975 €
sh raha2699 €7922 €6315 €2048 €198 €18,00 €
Omakapital7339 €8922 €7794 €5322 €50 318 €1988 €1799 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €261 €1,00 €0,00 €105 690 €148 €76,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €1100 €1100 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %97,2 %100,0 %100,0 %32,3 %61,4 %60,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust-263,8 %69,0 %73,4 %83,4 %37,7 %4,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang