Registrikaart · Äriregistri kanne 12655479
Toomas Maask OÜ
- Registrikood12655479
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025359 030 €
- KMKR numberEE101714172
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Toomas Maask OÜ
- Registrikood
- 12655479
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.05.2014
- KMKR number
- EE101714172
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Kääpa küla, Laululava tee 9-2
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Toomas Maask | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Toomas Maask | Juhatuse liige | 02.05.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Toomas Maask | otsene osalus | 09.05.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 359 030 € | +19,2 | |
| Müügitulu muutus | 314 594 € → 359 030 € | +4,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725084379
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 359 030 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 359 030 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 314 594 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 342 925 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 321 292 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 273 993 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 273 983 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 235 101 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 19.10.2022 — 12.09.2031 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 21.07.2025 — 12.09.2031 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 13.09.2021 — 12.09.2031 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 11 690 € ehk 3 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 347 340 € |
| Soome | 7510 € |
| Leedu | 3940 € |
| Läti | 240 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 359 030 € | 314 594 € | 342 925 € | 321 292 € | 273 993 € | 273 983 € | 235 101 € |
| Ärikasum | −839 € | −8657 € | 55 383 € | 6280 € | −2696 € | 8644 € | 6449 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6111 € | −12 590 € | 48 914 € | 3374 € | −5335 € | 5213 € | 3840 € |
| Aruandeaasta kasum | −6111 € | −12 590 € | 48 914 € | 3374 € | −5335 € | 5213 € | 3840 € |
| Tööjõukulud | 45 590 € | 51 312 € | 33 451 € | 33 342 € | 32 660 € | 29 989 € | 19 890 € |
| Põhivarade kulum | 33 259 € | 27 178 € | 29 410 € | 27 596 € | 34 773 € | 34 849 € | 25 252 € |
| Varad kokku | 346 104 € | 236 622 € | 281 012 € | 299 169 € | 216 286 € | 243 787 € | 262 734 € |
| sh käibevarad | 34 284 € | 47 253 € | 64 465 € | 54 707 € | 65 128 € | 62 667 € | 60 582 € |
| sh põhivarad | 311 820 € | 189 369 € | 216 547 € | 244 462 € | 151 158 € | 181 120 € | 202 152 € |
| sh raha | 336 € | 2505 € | 31 666 € | 34 116 € | 49 151 € | 44 579 € | 45 605 € |
| Omakapital | 166 170 € | 172 281 € | 184 871 € | 135 957 € | 132 583 € | 137 918 € | 132 705 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 169 531 € | 182 121 € | 133 207 € | 129 833 € | 135 168 € | 129 955 € | 126 115 € |
| Lühiajalised kohustised | 108 255 € | 46 041 € | 57 089 € | 89 515 € | 83 703 € | 37 691 € | 36 784 € |
| Pikaajalised kohustised | 71 679 € | 18 300 € | 39 052 € | 73 697 € | 0,00 € | 68 178 € | 93 245 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 32 420 € | 18 521 € | 84 793 € | 33 876 € | 32 077 € | 43 493 € | 31 701 € |
| Aruanne esitatud | 04.05.2026 | 06.05.2025 | 20.03.2024 | 31.05.2023 | 07.03.2022 | 01.02.2021 | 18.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,0 % | 72,8 % | 65,8 % | 45,4 % | 61,3 % | 56,6 % | 50,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1,7 % | −4,0 % | 14,3 % | 1,1 % | −1,9 % | 1,9 % | 1,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.