Axicia UÜ
- Registrikood12656007
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202523 380 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Axicia UÜ
- Registrikood
- 12656007
- Õiguslik vorm
- UÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.05.2014
- KMKR number
- —
- Aadress
- Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Võivaku küla, Uue-Tori
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
49/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 23 380 € | +8,2 |
| Müügitulu muutus | 28 195 € → 23 380 € | -5,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253441246
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
| 9622 | Iluhooldus ja muud iluteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 16 400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 16 400 € |
| 2025 | Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 2025 | 6980 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 20 395 € |
| 2024 | Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 2025 | 7800 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 17 284 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 16 880 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 17 880 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 25 620 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 34 874 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 380 € | 28 195 € | 17 284 € | 16 880 € | 17 880 € | 25 620 € | 34 874 € |
| Ärikasum enne makse | −191 € | −620 € | −236 € | −993 € | 116 € | −131 € | 1409 € |
| Aruandeaasta kasum | −191 € | −620 € | −236 € | −993 € | 116 € | −131 € | 1409 € |
| Tööjõukulud | 15 518 € | 19 254 € | 8116 € | 6822 € | 10 139 € | 18 127 € | 22 426 € |
| Varad kokku | 4828 € | 6808 € | 6222 € | 4960 € | 6585 € | 7411 € | 8092 € |
| sh käibevarad | 4828 € | 6808 € | 6222 € | 4960 € | 6585 € | 7411 € | 8092 € |
| sh raha | 4828 € | 6808 € | 6222 € | 4960 € | 6316 € | 7112 € | 7992 € |
| Omakapital | 3559 € | 3750 € | 4370 € | 4606 € | 5599 € | 5483 € | 5614 € |
| Lühiajalised kohustised | 1269 € | 3058 € | 1852 € | 354 € | 986 € | 1928 € | 2478 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,7 % | 55,1 % | 70,2 % | 92,9 % | 85,0 % | 74,0 % | 69,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,8 % | -2,2 % | -1,4 % | -5,9 % | 0,6 % | -0,5 % | 4,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.