Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12656154

HalfBit OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12656154
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202533 458 €
  • KMKR numberEE101917966

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 05.05.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.05.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
HalfBit OÜ
Registrikood
12656154
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.05.2014
KMKR number
EE101917966
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Piibelehe tn 4-1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu33 458 €+9,7
Müügitulu muutus63 926 € → 33 458 €-14,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala
96222Küünetehnikuteenused

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €26 tuh €51 tuh €77 tuh €102 tuh €2019: 100 393 €20192020: 101 578 €20202021: 102 051 €102 051 €20212022: 100 484 €20222023: 86 489 €20232024: 63 926 €20242025: 33 458 €33 458 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 33 092 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202533 092 €
2025Küünetehnikuteenused EMTAK 2025366 €
2024Programmeerimine EMTAK 202562 519 €
2024Küünetehnikuteenused EMTAK 20251407 €
2023Programmeerimine EMTAK 200882 871 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20083618 €
2022Programmeerimine EMTAK 200897 517 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20082967 €
2021Programmeerimine EMTAK 2008100 850 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20081201 €
2020Programmeerimine EMTAK 2008100 965 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008613 €
2019Programmeerimine EMTAK 200899 518 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008875 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232014: 020142015: 120152016: 120162017: 220172018: 120182019: 220192020: 3320202021: 220212022: 220222023: 220232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20203
20192
20181
20172
20161
20151
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu33 458 €63 926 €86 489 €100 484 €102 051 €101 578 €100 393 €
Ärikasum enne makse1373 €22 646 €22 415 €28 103 €37 778 €36 294 €39 343 €
Aruandeaasta kasum1373 €19 387 €20 087 €23 447 €30 783 €30 405 €32 800 €
Tööjõukulud16 510 €19 631 €33 718 €49 601 €48 388 €47 593 €42 299 €
Varad kokku82 198 €83 606 €84 762 €88 713 €68 000 €66 751 €60 912 €
sh käibevarad50 011 €30 882 €37 757 €35 436 €46 193 €43 187 €33 797 €
sh raha41 234 €15 471 €21 245 €13 700 €22 536 €32 103 €24 446 €
Omakapital80 756 €79 382 €73 996 €59 909 €56 461 €55 678 €50 273 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1442 €4224 €4275 €11 674 €11 539 €11 073 €10 639 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €6491 €17 130 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222232
Omakapitali osakaal varadest98,2 %94,9 %87,3 %67,5 %83,0 %83,4 %82,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,1 %30,3 %23,2 %23,3 %30,2 %29,9 %32,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang