Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12656929

Code Cafe OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12656929
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202517 942 €
  • KMKR numberEE101715728

Usaldusväärsuse indeks

48/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 06.05.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.05.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Code Cafe OÜ
Registrikood
12656929
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.05.2014
KMKR number
EE101715728
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pirni tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu17 942 €+7,2
Müügitulu muutus20 585 € → 17 942 €-3,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7058 €14 tuh €21 tuh €28 tuh €2019: 17 295 €20192020: 16 732 €20202021: 17 634 €20212022: 24 627 €20222023: 28 230 €28 230 €20232024: 20 585 €20242025: 17 942 €17 942 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 17 942 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202517 942 €
2024Programmeerimine EMTAK 202520 585 €
2023Programmeerimine EMTAK 200828 230 €
2022Programmeerimine EMTAK 200824 627 €
2021Programmeerimine EMTAK 200817 634 €
2020Programmeerimine EMTAK 200816 732 €
2019Programmeerimine EMTAK 200817 295 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112014: 0020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu17 942 €20 586 €28 230 €24 627 €17 634 €16 732 €17 295 €
Ärikasum enne makse9008 €4023 €5194 €6998 €4950 €5076 €4182 €
Aruandeaasta kasum7739 €2672 €3517 €6998 €4407 €3651 €4182 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €434 €
Varad kokku11 610 €8962 €12 165 €15 522 €8144 €6530 €9243 €
sh käibevarad11 610 €8583 €10 576 €12 385 €3706 €4759 €9243 €
sh raha9999 €7200 €9403 €11 907 €2973 €4357 €9243 €
Omakapital11 299 €8060 €10 788 €14 970 €7972 €6398 €8447 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised311 €902 €1377 €552 €172 €132 €796 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest97,3 %89,9 %88,7 %96,4 %97,9 %98,0 %91,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust43,1 %13,0 %12,5 %28,4 %25,0 %21,8 %24,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang