Registrikaart · Äriregistri kanne 12658880
DOA3 Holding OÜ
- Registrikood12658880
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 202212
- Müügitulu 2022272 498 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 954 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- DOA3 Holding OÜ
- Registrikood
- 12658880
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.05.2014
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
- Aadress kehtib alates
- 27.12.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Bg-Est Management UÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 18.11.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tanel Berg | Juhatuse liige | 11.08.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tanel Berg | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 11.08.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 272 498 € | +18,1 | |
| Müügitulu muutus | 121 603 € → 272 498 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 11 954 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49321 | Taksovedu | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Taksovedu teenis ettevõte 2022. aastal 272 498 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Taksovedu EMTAK 2008 | 272 498 € |
| 2021 | Taksovedu EMTAK 2008 | 121 603 € |
| 2020 | Taksovedu EMTAK 2008 | 110 995 € |
| 2019 | Taksovedu EMTAK 2008 | 97 666 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 5014 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Taksoveo sõidukikaart Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 14.08.2019 |
| Taksoveo tegevusluba Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 02.01.2019 |
| Taksoveo tegevusluba Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 15.01.2019 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2022 | 12 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 272 498 € | 121 603 € | 110 995 € | 102 680 € |
| Ärikasum | 1361 € | 385 € | −5548 € | −7483 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1361 € | 385 € | −5548 € | −7483 € |
| Aruandeaasta kasum | 1361 € | 385 € | −5548 € | −7483 € |
| Tööjõukulud | 71 754 € | 16 007 € | 18 484 € | 11 951 € |
| Põhivarade kulum | 1125 € | 547 € | 284 € | 710 € |
| Varad kokku | 39 569 € | 9301 € | 19 675 € | 11 670 € |
| sh käibevarad | 36 063 € | 4670 € | 18 098 € | 11 303 € |
| sh põhivarad | 3506 € | 4631 € | 1577 € | 367 € |
| sh raha | 8,00 € | 163 € | 16,00 € | 4146 € |
| Omakapital | 4792 € | 3431 € | 3046 € | 8594 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 681 € | 296 € | 5844 € | 13 327 € |
| Lühiajalised kohustised | 34 777 € | 5870 € | 16 629 € | 3076 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 2486 € | 932 € | −5264 € | −6773 € |
| Aruanne esitatud | 31.05.2023 | 30.06.2022 | 16.06.2021 | 30.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,1 % | 36,9 % | 15,5 % | 73,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,5 % | 0,3 % | −5,0 % | −7,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 954 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.