Tsirk.com OÜ
- Registrikood12659193
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202511 705 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Tsirk.com OÜ
- Registrikood
- 12659193
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.05.2014
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 278
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
48/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 11 705 € | +5,5 |
| Müügitulu muutus | 12 749 € → 11 705 € | -2,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 14299 | Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 11 705 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 2025 | 11 705 € |
| 2024 | Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 2025 | 12 749 € |
| 2023 | Tekstiili viimistlemine EMTAK 2008 | 13 073 € |
| 2022 | Tekstiili viimistlemine EMTAK 2008 | 13 015 € |
| 2021 | Tekstiili viimistlemine EMTAK 2008 | 13 113 € |
| 2020 | Tekstiili viimistlemine EMTAK 2008 | 12 726 € |
| 2019 | Tekstiili viimistlemine EMTAK 2008 | 13 120 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 705 € | 12 749 € | 13 073 € | 13 015 € | 13 113 € | 12 726 € | 13 120 € |
| Ärikasum enne makse | −263 € | 31,00 € | 278 € | −145 € | −81,00 € | 31,00 € | 1202 € |
| Aruandeaasta kasum | −263 € | 31,00 € | 278 € | −145 € | −81,00 € | 31,00 € | 1202 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 10 859 € | 11 548 € | 10 547 € | 9634 € | 9587 € | 8508 € |
| Varad kokku | 6111 € | 5779 € | 6006 € | 5733 € | 5857 € | 5936 € | 5871 € |
| sh käibevarad | 6111 € | 5779 € | 6006 € | 5733 € | 5857 € | 5936 € | 5871 € |
| sh raha | 2528 € | 2196 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 5516 € | 5779 € | 5748 € | 5469 € | 5615 € | 5696 € | 5665 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 595 € | 0,00 € | 258 € | 264 € | 242 € | 240 € | 206 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,3 % | 100,0 % | 95,7 % | 95,4 % | 95,9 % | 96,0 % | 96,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -2,2 % | 0,2 % | 2,1 % | -1,1 % | -0,6 % | 0,2 % | 9,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.