Registrikaart · Äriregistri kanne 12662321
OÜ Pikk Projekt
- Registrikood12662321
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202512 800 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Pikk Projekt
- Registrikood
- 12662321
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.05.2014
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pikk tn 36
- Aadress kehtib alates
- 08.01.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marius Varad OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rain Linnasmägi | Juhatuse liige | 20.05.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rain Linnasmägi | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 15.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 12 800 € | +5,8 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 12 800 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 12 800 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 8511 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 37 000 € |
| 2020 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 16 000 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5330 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 800 € | — | 0,00 € | 8511 € | 37 000 € | 16 000 € | 5330 € |
| Ärikasum | 4679 € | −39 134 € | −730 € | 6748 € | 38 444 € | 14 830 € | −205 912 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4679 € | −38 994 € | −730 € | 6748 € | 58 244 € | 21 197 € | −220 286 € |
| Aruandeaasta kasum | 4679 € | −38 994 € | −730 € | 6748 € | 58 244 € | 21 197 € | −220 286 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — |
| Põhivarade kulum | — | — | — | — | — | 0,00 € | 33 336 € |
| Varad kokku | 349 951 € | 318 351 € | 353 952 € | 329 117 € | 282 457 € | 112 422 € | 96 473 € |
| sh käibevarad | 349 951 € | 318 351 € | 244 952 € | 220 117 € | 173 457 € | 77 411 € | 72 921 € |
| sh põhivarad | — | 0,00 € | 109 000 € | 109 000 € | 109 000 € | 35 011 € | 23 552 € |
| sh raha | 94 146 € | 90 586 € | 44 262 € | 3747 € | 19 564 € | 8061 € | 64 721 € |
| Omakapital | 89 541 € | 84 862 € | 123 855 € | 124 585 € | 117 837 € | 59 593 € | 38 396 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 82 362 € | 121 356 € | 122 085 € | 115 337 € | 57 093 € | 35 896 € | 256 182 € |
| Lühiajalised kohustised | 260 410 € | 233 489 € | 230 097 € | 204 532 € | 117 277 € | 52 829 € | 58 077 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 47 343 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | — | — | 14 830 € | −172 576 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 24.06.2025 | 05.08.2024 | 30.11.2023 | 13.11.2022 | 15.08.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,6 % | 26,7 % | 35,0 % | 37,9 % | 41,7 % | 53,0 % | 39,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 36,6 % | — | — | 79,3 % | 157,4 % | 132,5 % | −4132,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.