Sea Revel OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 206 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12665880
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202593 771 €
- KMKR numberEE101719928
Üldandmed
- Ärinimi
- Sea Revel OÜ
- Registrikood
- 12665880
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.05.2014
- KMKR number
- EE101719928
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Mõisa tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
62/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 93 771 € | +13,8 |
| Müügitulu muutus | 85 361 € → 93 771 € | +3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +358400821510
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 93 771 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 93 771 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 85 361 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 68 959 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 71 249 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 46 789 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 4103 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 350 038 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 93 771 € | 85 361 € | 68 959 € | 71 249 € | 46 789 € | 4103 € | 1 350 038 € |
| Ärikasum enne makse | 42 189 € | 14 252 € | 139 426 € | 56 315 € | 54 954 € | 81 240 € | 947 225 € |
| Aruandeaasta kasum | 42 189 € | 14 252 € | 139 426 € | 56 315 € | 54 954 € | 81 240 € | 947 225 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Varad kokku | 2 339 849 € | 2 191 873 € | 2 215 907 € | 2 119 075 € | 2 116 366 € | 2 109 712 € | 2 140 044 € |
| sh käibevarad | 1 224 796 € | 1 047 982 € | 243 704 € | 90 364 € | 891 172 € | 872 409 € | 1 364 151 € |
| sh raha | 7177 € | 26 291 € | 5701 € | 11 677 € | 38 957 € | 10 616 € | 517 053 € |
| Omakapital | 1 522 640 € | 1 480 451 € | 1 466 199 € | 1 326 773 € | 1 270 458 € | 1 125 504 € | 1 044 265 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 92 500 € | 92 500 € | 92 500 € | 92 500 € | 92 500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 122 488 € | 111 735 € | 127 948 € | 152 929 € | 302 149 € | 417 157 € | 180 779 € |
| Pikaajalised kohustised | 694 721 € | 599 687 € | 621 760 € | 639 373 € | 543 759 € | 567 051 € | 915 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,1 % | 67,5 % | 66,2 % | 62,6 % | 60,0 % | 53,3 % | 48,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 45,0 % | 16,7 % | 202,2 % | 79,0 % | 117,5 % | 1980,0 % | 70,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.