Registrikaart · Äriregistri kanne 12667399
Topia OÜ
- Registrikood12667399
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 202329
- Müügitulu 20233 296 889 €
- KMKR numberEE101720962
- Sellel aadressil on registreeritud 272 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Topia OÜ
- Registrikood
- 12667399
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.05.2014
- KMKR number
- EE101720962
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Parda tn 8
- Aadress kehtib alates
- 06.07.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Teleport, INC. | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| William Mc Clain Mastin | Juhatuse liige | 23.04.2024 |
| David James Walters | Juhatuse liige | 29.07.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| William Mc Clain Mastin | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 06.05.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 29 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 3 296 889 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 554 102 € → 3 296 889 € | -2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+14154658484
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62011 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2023. aastal 3 296 889 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 3 296 889 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 3 554 102 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 2 805 603 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 3 192 791 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 2 928 448 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 3 295 506 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Suurbritannia | 3 295 506 € |
| Eesti | 1383 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 29 |
| 2022 | 30 |
| 2021 | 30 |
| 2020 | 39 |
| 2019 | 30 |
| 2018 | 14 |
| 2017 | 16 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 296 889 € | 3 554 102 € | 2 805 603 € | 3 192 791 € | 2 928 448 € |
| Ärikasum | 246 093 € | 252 268 € | 181 696 € | 151 308 € | 186 748 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 236 771 € | 253 095 € | 168 952 € | 148 858 € | 186 427 € |
| Aruandeaasta kasum | 236 771 € | 253 095 € | 168 952 € | 148 858 € | 186 427 € |
| Tööjõukulud | 2 217 824 € | 2 481 658 € | 2 156 678 € | 2 791 085 € | 2 287 966 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 11 000 € | 20 541 € | 37 719 € | 26 503 € |
| Varad kokku | 1 646 890 € | 5 126 319 € | 5 118 406 € | 5 134 663 € | 5 607 126 € |
| sh käibevarad | 72 534 € | 54 991 € | 5 085 479 € | 5 081 195 € | 5 515 940 € |
| sh põhivarad | 1 574 356 € | 5 071 328 € | 32 927 € | 53 468 € | 91 186 € |
| sh raha | 31 210 € | 16 408 € | 4794 € | 2185 € | 69 057 € |
| Omakapital | 1 348 957 € | 1 112 187 € | 859 092 € | 690 140 € | 541 282 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 109 686 € | 856 592 € | 687 640 € | 538 782 € | 352 355 € |
| Lühiajalised kohustised | 297 933 € | 4 014 132 € | 4 259 314 € | 4 444 523 € | 5 065 844 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 29 | 30 | 30 | 39 | 30 |
| Ärikasum enne kulumit | 246 093 € | 263 268 € | 202 237 € | 189 027 € | 213 251 € |
| Aruanne esitatud | 02.07.2024 | 30.06.2023 | 05.04.2023 | 12.01.2023 | 17.08.2022 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,9 % | 21,7 % | 16,8 % | 13,4 % | 9,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,2 % | 7,1 % | 6,0 % | 4,7 % | 6,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.