Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12667889

More Fulfilling OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12667889
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202418 501 €
  • KMKR numberEE102891890

Usaldusväärsuse indeks

67/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 29.05.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.05.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
More Fulfilling OÜ
Registrikood
12667889
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.05.2014
KMKR number
EE102891890
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.06 — 31.05
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Västriku tn 4
Aadress kehtib alates
20.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Erkki-Ruben Vedder100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Erkki-Ruben VedderJuhatuse liige29.05.2014

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Erkki-Ruben Vedderotsene osalus19.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu18 501 €+7,3
Müügitulu muutus6301 € → 18 501 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4625 €9251 €14 tuh €19 tuh €2019202020212022202318 501 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 18 501 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202518 501 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20086301 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20084525 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20083624 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20086325 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20086690 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu18 501 €6301 €4525 €3624 €6325 €6690 €
Ärikasum10 886 €5045 €−6263 €1568 €−12,00 €2756 €
Kasum enne tulumaksustamist11 372 €5249 €−6263 €1568 €−12,00 €2756 €
Aruandeaasta kasum11 372 €5249 €−6263 €1568 €−12,00 €2756 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €136 €189 €309 €435 €
Varad kokku23 168 €13 092 €12 219 €12 116 €13 997 €11 807 €
sh käibevarad23 168 €13 092 €12 219 €11 980 €13 672 €11 173 €
sh põhivarad0,00 €136 €325 €634 €
sh raha22 598 €
Omakapital22 469 €11 097 €5848 €12 110 €10 542 €10 554 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum8347 €3098 €9360 €8042 €7804 €5048 €
Lühiajalised kohustised699 €1995 €6371 €6,00 €3455 €1253 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Ärikasum enne kulumit10 886 €5045 €−6127 €1757 €297 €3191 €
Aruanne esitatud02.10.202529.09.202421.11.202303.11.202202.12.202130.11.2020
Omakapitali osakaal varadest97,0 %84,8 %47,9 %100,0 %75,3 %89,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust61,5 %83,3 %−138,4 %43,3 %−0,2 %41,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang