Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12668039

RAMIEN EHITUS OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 3780 €
  • Registrikood12668039
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20231
  • Müügitulu 2023143 286 €
  • KMKR numberEE101731948
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3780 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

26/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 29.05.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.05.2014 2014, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RAMIEN EHITUS OÜ
Registrikood
12668039
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.05.2014
KMKR number
EE101731948
Aadress
Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik, Karu tn 16

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 26 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu143 286 €+15,5
Müügitulu muutus220 390 € → 143 286 €-10,5
Maksuvõlgnimekirjas 3780 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43331Põranda- ja seinakatete paigaldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €55 tuh €110 tuh €165 tuh €220 tuh €2019: 162 214 €20192020: 108 650 €20202021: 82 083 €20212022: 220 390 €220 390 €20222023: 143 286 €143 286 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Põranda- ja seinakatete paigaldus teenis ettevõte 2023. aastal 143 286 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008143 286 €
2022Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008220 390 €
2021Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 200882 083 €
2020Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008108 650 €
2019Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008162 214 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342014: 220142015: 220152016: 220162017: 320172018: 4420182019: 320192020: 220202021: 120212022: 120222023: 112023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20231
20221
20211
20202
20193
20184
20173
20162
20152
20142

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu143 286 €220 390 €82 083 €108 650 €162 214 €
Ärikasum enne makse6254 €3503 €854 €1381 €2516 €
Aruandeaasta kasum6254 €3503 €854 €1381 €2516 €
Tööjõukulud15 502 €18 304 €25 374 €30 394 €14 936 €
Varad kokku186 441 €176 612 €111 322 €87 682 €60 307 €
sh käibevarad153 818 €142 739 €103 355 €78 515 €48 640 €
sh raha1810 €1502 €3239 €1287 €5181 €
Omakapital29 374 €23 121 €19 617 €18 764 €17 383 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised157 067 €153 491 €91 705 €68 918 €42 924 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11123
Omakapitali osakaal varadest15,8 %13,1 %17,6 %21,4 %28,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,4 %1,6 %1,0 %1,3 %1,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3780 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang