Registrikaart · Äriregistri kanne 12673129
OÜ Fifty-Fifty
- Registrikood12673129
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20229000 €
- KMKR numberEE101729390
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7298 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Fifty-Fifty
- Registrikood
- 12673129
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.06.2014
- KMKR number
- EE101729390
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Kuusalu vald, Vahastu küla, Ojakalda
- Aadress kehtib alates
- 02.11.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Margo Meigas | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Margo Meigas | Juhatuse liige | 11.06.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Margo Meigas | otsene osalus | 26.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 9 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 9000 € | +4,4 | |
| Müügitulu muutus | 49 999 € → 9000 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 7298 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2022. aastal 9000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 9000 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 38 963 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 11 036 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2749 € |
| 2020 | Taksovedu EMTAK 2008 | 152 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 66 489 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 21 683 € |
| 2019 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 5600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 9000 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 9000 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | −3936 € | 9000 € | 49 999 € | 3171 € | 98 415 € |
| Ärikasum | −288 € | −79 327 € | −6544 € | −106 601 € | 38 508 € | −9120 € | 13 972 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −288 € | −79 327 € | −6544 € | −106 662 € | 36 062 € | −14 690 € | 5915 € |
| Aruandeaasta kasum | −288 € | −79 327 € | −6544 € | −106 662 € | 36 062 € | −14 690 € | 5915 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 16 538 € |
| Põhivarade kulum | 248 € | 348 € | 385 € | 659 € | 1118 € | 1119 € | 1078 € |
| Varad kokku | 15 855 € | 16 163 € | 90 489 € | 95 517 € | 218 840 € | 180 329 € | 241 027 € |
| sh käibevarad | 15 068 € | 15 128 € | 89 206 € | 90 628 € | 213 292 € | 173 663 € | 233 242 € |
| sh põhivarad | 787 € | 1035 € | 1283 € | 4889 € | 5548 € | 6666 € | 7785 € |
| sh raha | — | — | — | 0,00 € | 11 516 € | 278 € | 0,00 € |
| Omakapital | 2520 € | 2808 € | 82 036 € | 88 580 € | 195 242 € | 159 180 € | 173 870 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2558 € | 81 786 € | 88 330 € | 194 992 € | 158 930 € | 173 620 € | 167 705 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 335 € | 13 355 € | 8453 € | 6937 € | 23 598 € | 21 149 € | 24 939 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 42 218 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −40,00 € | −78 979 € | −6159 € | −105 942 € | 39 626 € | −8001 € | 15 050 € |
| Aruanne esitatud | 05.07.2026 | 28.10.2025 | 27.08.2024 | 27.08.2024 | 27.08.2024 | 01.06.2022 | 20.07.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,9 % | 17,4 % | 90,7 % | 92,7 % | 89,2 % | 88,3 % | 72,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 166,3 % | −1185,1 % | 72,1 % | −463,3 % | 6,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7298 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.