Registrikaart · Äriregistri kanne 12678309
Bergland Ehitus OÜ
- Registrikood12678309
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251 635 000 €
- KMKR numberEE101810937
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bergland Ehitus OÜ
- Registrikood
- 12678309
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.06.2014
- KMKR number
- EE101810937
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Neeme tn 27-4
- Aadress kehtib alates
- 07.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Cristian Kuldkepp | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Cristian Kuldkepp | Juhatuse liige | 20.06.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Cristian Kuldkepp | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1 635 000 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 490 000 € → 1 635 000 € | +2,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725074073
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 635 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1 635 000 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1 490 000 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 234 000 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 778 000 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 907 500 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 968 000 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 612 967 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 08.10.2014 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 1 234 000 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 234 000 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 635 000 € | 1 490 000 € | 1 234 000 € | 1 778 000 € | 1 907 500 € | 1 968 000 € | 1 612 967 € |
| Ärikasum | 5480 € | 7443 € | 11 885 € | 12 375 € | 27 582 € | 32 351 € | 359 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5481 € | 7566 € | 11 887 € | 12 375 € | 27 583 € | 32 351 € | 359 € |
| Aruandeaasta kasum | 5481 € | 444 € | 11 887 € | 12 375 € | 24 425 € | 32 351 € | −3641 € |
| Tööjõukulud | 10 233 € | 18 807 € | 25 442 € | 16 976 € | 16 947 € | 21 028 € | 24 664 € |
| Põhivarade kulum | 4407 € | 4407 € | 4407 € | 4407 € | 4407 € | 3305 € | — |
| Varad kokku | 79 018 € | 111 696 € | 104 126 € | 90 564 € | 72 279 € | 142 173 € | 68 161 € |
| sh käibevarad | 74 978 € | 103 250 € | 91 273 € | 73 304 € | 50 612 € | 116 099 € | 68 161 € |
| sh põhivarad | 4040 € | 8446 € | 12 853 € | 17 260 € | 21 667 € | 26 074 € | — |
| sh raha | 1533 € | 13 394 € | 1873 € | 3740 € | 5439 € | 5349 € | 19 823 € |
| Omakapital | 62 127 € | 56 646 € | 86 505 € | 74 618 € | 62 243 € | 50 592 € | 18 467 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 54 146 € | 53 702 € | 72 118 € | 59 743 € | 35 318 € | 15 741 € | 19 608 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 891 € | 55 050 € | 17 621 € | 15 946 € | 10 036 € | 91 581 € | 49 694 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 9887 € | 11 850 € | 16 292 € | 16 782 € | 31 989 € | 35 656 € | — |
| Aruanne esitatud | 02.06.2026 | 27.06.2025 | 07.07.2024 | 27.06.2023 | 30.06.2022 | 17.08.2021 | 02.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,6 % | 50,7 % | 83,1 % | 82,4 % | 86,1 % | 35,6 % | 27,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | 0,0 % | 1,0 % | 0,7 % | 1,3 % | 1,6 % | −0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.