Registrikaart · Äriregistri kanne 12678948
Valhall Trade OÜ
- Registrikood12678948
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025126 466 €
- KMKR numberEE101737638
- Sellel aadressil on registreeritud 44 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Valhall Trade OÜ
- Registrikood
- 12678948
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.06.2014
- KMKR number
- EE101737638
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 113
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 126 466 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 103 018 € → 126 466 € | +6,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16231 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 126 466 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 126 466 € |
| 2024 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 103 018 € |
| 2023 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 426 972 € |
| 2022 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 695 868 € |
| 2021 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 1 026 531 € |
| 2020 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 801 860 € |
| 2019 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 958 215 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 466 € | 103 018 € | 426 972 € | 695 868 € | 1 026 531 € | 801 860 € | 958 215 € |
| Ärikasum enne makse | 7436 € | −147 102 € | −87 300 € | −227 505 € | 135 722 € | 161 458 € | 57 372 € |
| Aruandeaasta kasum | 7436 € | −147 102 € | −87 300 € | −227 505 € | 135 722 € | 161 458 € | 52 372 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 25 511 € | 148 020 € | 465 848 € | 288 144 € | 133 969 € | 100 052 € |
| Varad kokku | 47 936 € | 54 380 € | 168 468 € | 268 473 € | 481 850 € | 339 128 € | 217 739 € |
| sh käibevarad | 19 936 € | 23 880 € | 141 968 € | 241 973 € | 455 350 € | 313 878 € | 192 489 € |
| sh raha | 13 712 € | 18 897 € | 2448 € | 1094 € | 113 € | 29 037 € | 36 627 € |
| Omakapital | 17 776 € | 10 340 € | 157 442 € | 244 742 € | 472 248 € | 336 526 € | 175 068 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 160 € | 44 040 € | 11 026 € | 23 731 € | 9602 € | 2602 € | 42 671 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,1 % | 19,0 % | 93,5 % | 91,2 % | 98,0 % | 99,2 % | 80,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,9 % | -142,8 % | -20,4 % | -32,7 % | 13,2 % | 20,1 % | 5,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.