Atap Ehitus OÜ
- Registrikood12692824
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025146 678 €
- KMKR numberEE101731867
Üldandmed
- Ärinimi
- Atap Ehitus OÜ
- Registrikood
- 12692824
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.07.2014
- KMKR number
- EE101731867
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Maasika tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 146 678 € | +15,6 |
| Müügitulu muutus | 182 538 € → 146 678 € | -5,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256629930
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43411 | Katusetööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Katusetööd teenis ettevõte 2025. aastal 146 678 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Katusetööd EMTAK 2025 | 146 678 € |
| 2024 | Katusetööd EMTAK 2025 | 182 538 € |
| 2023 | Müüritööd EMTAK 2008 | 272 228 € |
| 2022 | Müüritööd EMTAK 2008 | 420 189 € |
| 2021 | Müüritööd EMTAK 2008 | 221 317 € |
| 2020 | Müüritööd EMTAK 2008 | 133 603 € |
| 2019 | Müüritööd EMTAK 2008 | 372 999 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 146 678 € | 182 538 € | 272 228 € | 420 189 € | 221 317 € | 133 603 € | 372 999 € |
| Ärikasum enne makse | −1911 € | 3616 € | 15 021 € | 80 316 € | −38 500 € | −9792 € | 59 089 € |
| Aruandeaasta kasum | −1911 € | 3616 € | 15 021 € | 80 316 € | −38 500 € | −17 299 € | 50 336 € |
| Tööjõukulud | 42 378 € | 45 756 € | 40 967 € | 56 082 € | 69 945 € | 53 752 € | 84 180 € |
| Varad kokku | 86 946 € | 108 086 € | 118 828 € | 94 023 € | 84 197 € | 115 775 € | 151 756 € |
| sh käibevarad | 38 563 € | 53 077 € | 69 936 € | 44 829 € | 56 702 € | 83 597 € | 129 221 € |
| sh raha | 21 846 € | 7427 € | 53 951 € | 25 581 € | 29 098 € | 34 713 € | 57 601 € |
| Omakapital | 76 307 € | 78 218 € | 99 373 € | 84 352 € | 52 075 € | 86 125 € | 133 424 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 639 € | 29 868 € | 19 455 € | 9671 € | 32 122 € | 29 650 € | 18 332 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 6 | 6 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,8 % | 72,4 % | 83,6 % | 89,7 % | 61,8 % | 74,4 % | 87,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,3 % | 2,0 % | 5,5 % | 19,1 % | -17,4 % | -12,9 % | 13,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.