Registrikaart · Äriregistri kanne 12698655
Tehnikamaja OÜ
- Registrikood12698655
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025268 271 €
- KMKR numberEE101734356
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tehnikamaja OÜ
- Registrikood
- 12698655
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.08.2014
- KMKR number
- EE101734356
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi linn, Tehnika tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 268 271 € | +18 | |
| Müügitulu muutus | 389 046 € → 268 271 € | -9,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 268 271 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 268 271 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 389 046 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 352 343 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 427 130 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 523 361 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 300 081 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 237 023 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 268 271 € | 389 046 € | 352 343 € | 427 130 € | 523 361 € | 300 081 € | 237 023 € |
| Ärikasum enne makse | −7412 € | −2591 € | −532 € | 12 699 € | 17 347 € | −3336 € | 3344 € |
| Aruandeaasta kasum | −7412 € | −2591 € | −532 € | 12 699 € | 17 347 € | −3336 € | 3344 € |
| Tööjõukulud | 15 191 € | 20 853 € | 16 899 € | 9409 € | 0,00 € | 3919 € | 7838 € |
| Varad kokku | 144 793 € | 154 036 € | 152 018 € | 152 689 € | 159 664 € | 129 797 € | 128 223 € |
| sh käibevarad | 122 293 € | 154 036 € | 152 018 € | 152 689 € | 159 664 € | 129 797 € | 128 223 € |
| sh raha | 18 058 € | 43 708 € | 31 645 € | 12 630 € | 55 040 € | 59 481 € | 39 277 € |
| Omakapital | 141 475 € | 148 887 € | 151 478 € | 152 010 € | 139 311 € | 121 964 € | 125 299 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3318 € | 5149 € | 540 € | 679 € | 20 353 € | 7833 € | 2924 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,7 % | 96,7 % | 99,6 % | 99,6 % | 87,3 % | 94,0 % | 97,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -2,8 % | -0,7 % | -0,2 % | 3,0 % | 3,3 % | -1,1 % | 1,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.