Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12699258

T.S.M. OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12699258
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202510 954 €

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 04.08.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.08.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
T.S.M. OÜ
Registrikood
12699258
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.08.2014
KMKR number
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kalda tee 28-56

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu10 954 €+5,2
Müügitulu muutus14 227 € → 10 954 €-6,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3763 €7527 €11 tuh €15 tuh €15 053 €20192020202120222023202410 954 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 9269 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 20259269 €
2025Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 20251685 €
2024Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 20259152 €
2024Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 20255075 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200814 807 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200810 637 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200810 551 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20089913 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200815 053 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu10 954 €14 227 €14 807 €10 637 €10 551 €9913 €15 053 €
Ärikasum enne makse−893 €1161 €−279 €395 €−109 €−676 €−472 €
Aruandeaasta kasum−893 €1161 €−279 €395 €−109 €−676 €−472 €
Tööjõukulud6671 €7529 €10 429 €6635 €7062 €8625 €10 762 €
Varad kokku5548 €6236 €5061 €5297 €4931 €5069 €6373 €
sh käibevarad4918 €5487 €4786 €4914 €4346 €3927 €4527 €
sh raha4918 €5487 €
Omakapital4688 €5581 €4420 €4699 €4304 €4413 €5090 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised860 €655 €641 €598 €627 €656 €1283 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest84,5 %89,5 %87,3 %88,7 %87,3 %87,1 %79,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−8,2 %8,2 %−1,9 %3,7 %−1,0 %−6,8 %−3,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang