Registrikaart · Äriregistri kanne 12700808
My Magic OÜ
- Registrikood12700808
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025418 278 €
- KMKR numberEE101786155
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- My Magic OÜ
- Registrikood
- 12700808
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.08.2014
- KMKR number
- EE101786155
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Aseri alevik, Kooli tn 8
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Gerli Kasimir | 77,16 % · 1929 € | Ainuomand | 14.07.2026 |
| My Magic OÜ | 22,84 % · 571 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Gerli Kasimir | Juhatuse liige | 14.07.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Gerli Kasimir | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 14.07.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 418 278 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 386 061 € → 418 278 € | +2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726311394
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47751 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 418 278 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2025 | 418 278 € |
| 2024 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2025 | 386 061 € |
| 2023 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 431 829 € |
| 2022 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 416 103 € |
| 2021 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 357 813 € |
| 2020 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 276 951 € |
| 2019 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 226 177 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 103 131 € ehk 25 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 315 147 € |
| Soome | 101 919 € |
| Hispaania | 1212 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 418 278 € | 386 061 € | 431 829 € | 416 103 € | 357 813 € | 276 951 € | 226 177 € |
| Ärikasum | 62 555 € | 29 979 € | 51 030 € | 101 970 € | 81 815 € | 2917 € | 1719 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 61 814 € | 28 408 € | 50 597 € | 99 864 € | 80 389 € | 2247 € | 1282 € |
| Aruandeaasta kasum | 61 814 € | 28 408 € | 50 597 € | 99 864 € | 80 389 € | 2247 € | 1282 € |
| Tööjõukulud | 99 458 € | 100 598 € | 66 558 € | 61 408 € | 67 414 € | 62 394 € | 38 598 € |
| Põhivarade kulum | 7188 € | 5231 € | 2271 € | 1953 € | 858 € | 489 € | 265 € |
| Varad kokku | 310 136 € | 252 993 € | 230 346 € | 160 823 € | 127 855 € | 82 960 € | 78 711 € |
| sh käibevarad | 272 549 € | 178 962 € | 181 084 € | 133 207 € | 103 050 € | 62 589 € | 62 767 € |
| sh põhivarad | 37 587 € | 74 031 € | 49 262 € | 27 616 € | 24 805 € | 20 371 € | 15 944 € |
| sh raha | 137 478 € | 57 257 € | 58 821 € | 36 528 € | 52 103 € | 17 497 € | 803 € |
| Omakapital | 263 503 € | 201 348 € | 172 940 € | 122 346 € | 103 089 € | 22 700 € | 20 453 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 279 189 € | 250 440 € | 199 843 € | 99 982 € | 20 200 € | 17 953 € | 16 671 € |
| Lühiajalised kohustised | 34 546 € | 33 573 € | 28 773 € | 38 477 € | 20 434 € | 25 260 € | 23 258 € |
| Pikaajalised kohustised | 12 087 € | 18 072 € | 28 633 € | 0,00 € | 4332 € | 35 000 € | 35 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 69 743 € | 35 210 € | 53 301 € | 103 923 € | 82 673 € | 3406 € | 1984 € |
| Aruanne esitatud | 15.06.2026 | 27.06.2025 | 27.06.2024 | 06.07.2023 | 13.06.2022 | 08.06.2021 | 15.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,0 % | 79,6 % | 75,1 % | 76,1 % | 80,6 % | 27,4 % | 26,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 14,8 % | 7,4 % | 11,7 % | 24,0 % | 22,5 % | 0,8 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.