Registrikaart · Äriregistri kanne 12701713
Shokobox OÜ
- Registrikood12701713
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025760 992 €
- KMKR numberEE101777588
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Shokobox OÜ
- Registrikood
- 12701713
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.08.2014
- KMKR number
- EE101777588
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 46
- Aadress kehtib alates
- 21.07.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Anton Sipachov | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 06.10.2023 |
| Konstantin Kekišev | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 06.10.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Konstantin Kekišev | Juhatuse liige | 08.08.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Konstantin Kekišev | otsene osalus | 19.06.2019 |
| Anton Sipachov | otsene osalus | 02.10.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 760 992 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 800 173 € → 760 992 € | -1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37258577194
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46361 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 47271 | Muude toidukaupade jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 752 696 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 752 696 € |
| 2025 | Muude toidukaupade jaemüük EMTAK 2025 | 8296 € |
| 2024 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 720 150 € |
| 2024 | Muude toidukaupade jaemüük EMTAK 2025 | 80 023 € |
| 2023 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 672 065 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 24 376 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 466 663 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 471 813 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 417 710 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 470 715 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 760 992 € | 800 173 € | 696 441 € | 466 663 € | 471 813 € | 417 710 € | 470 715 € |
| Ärikasum | 33 918 € | 130 728 € | 101 680 € | −12 863 € | 30 121 € | 50 625 € | 73 424 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 37 644 € | 133 084 € | 101 254 € | −13 434 € | 30 034 € | 51 061 € | 73 425 € |
| Aruandeaasta kasum | 34 259 € | 132 729 € | 100 022 € | −15 145 € | 26 838 € | 47 801 € | 71 242 € |
| Tööjõukulud | 169 002 € | 150 052 € | 135 507 € | 106 154 € | 96 448 € | 56 098 € | 71 938 € |
| Põhivarade kulum | 4067 € | 1133 € | 138 € | — | 0,00 € | 116 € | 349 € |
| Varad kokku | 760 757 € | 602 189 € | 401 963 € | 249 782 € | 273 587 € | 251 496 € | 219 173 € |
| sh käibevarad | 214 739 € | 393 080 € | 226 350 € | 85 546 € | 147 045 € | 138 473 € | 217 573 € |
| sh põhivarad | 546 018 € | 209 109 € | 175 613 € | 164 236 € | 126 542 € | 113 023 € | 1600 € |
| sh raha | 102 984 € | 286 949 € | 118 276 € | 48 626 € | 102 739 € | 95 261 € | 132 416 € |
| Omakapital | 467 829 € | 445 570 € | 314 406 € | 221 641 € | 246 625 € | 235 931 € | 202 490 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 431 070 € | 310 341 € | 211 884 € | 234 286 € | 217 287 € | 185 630 € | 128 748 € |
| Lühiajalised kohustised | 292 928 € | 156 619 € | 87 557 € | 28 141 € | 26 962 € | 15 565 € | 16 683 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 9 | 7 | 5 | 5 | 4 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 37 985 € | 131 861 € | 101 818 € | — | 30 121 € | 50 741 € | 73 773 € |
| Aruanne esitatud | 12.06.2026 | 02.07.2025 | 01.04.2024 | 05.06.2023 | 08.08.2022 | 21.02.2021 | 18.01.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,5 % | 74,0 % | 78,2 % | 88,7 % | 90,1 % | 93,8 % | 92,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,5 % | 16,6 % | 14,4 % | −3,2 % | 5,7 % | 11,4 % | 15,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.