Registrikaart · Äriregistri kanne 12702463
Biz Monad OÜ
- Registrikood12702463
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025432 696 €
- KMKR numberEE101772350
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Biz Monad OÜ
- Registrikood
- 12702463
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.08.2014
- KMKR number
- EE101772350
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, R. Tobiase tn 9-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 432 696 € | +19,9 | |
| Müügitulu muutus | 56 367 € → 432 696 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 402 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 402 000 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 30 696 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 30 867 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 25 500 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 592 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 040 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 040 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 225 531 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 490 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 307 510 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 432 696 € | 56 367 € | 29 592 € | 29 040 € | 29 040 € | 250 021 € | 307 510 € |
| Ärikasum enne makse | 447 110 € | 39 740 € | 49 569 € | −611 213 € | 4 707 929 € | 168 481 € | 426 754 € |
| Aruandeaasta kasum | 447 110 € | 39 740 € | 49 569 € | −611 213 € | 4 707 929 € | 164 731 € | 426 754 € |
| Tööjõukulud | 31 318 € | 60 963 € | 98 701 € | 102 958 € | 137 824 € | 162 638 € | 206 005 € |
| Varad kokku | 990 733 € | 561 624 € | 1 971 359 € | 3 735 917 € | 5 213 728 € | 1 126 532 € | 996 666 € |
| sh käibevarad | 663 324 € | 53 588 € | 249 332 € | 576 504 € | 1 807 218 € | 185 119 € | 79 539 € |
| sh raha | 170 025 € | 45 088 € | 248 582 € | 504 300 € | 1 750 099 € | 171 827 € | 66 355 € |
| Omakapital | 890 543 € | 443 433 € | 1 828 693 € | 3 573 123 € | 5 033 836 € | 918 907 € | 769 011 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 100 190 € | 118 191 € | 142 666 € | 162 794 € | 179 892 € | 207 625 € | 227 655 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,9 % | 79,0 % | 92,8 % | 95,6 % | 96,5 % | 81,6 % | 77,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 103,3 % | 70,5 % | 167,5 % | −2104,7 % | 16 211,9 % | 65,9 % | 138,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.