Registrikaart · Äriregistri kanne 12702919
Nordic Spedition OÜ
- Registrikood12702919
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 202525
- Müügitulu 202528 522 385 €
- KMKR numberEE102059470
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Nordic Spedition OÜ
- Registrikood
- 12702919
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.08.2014
- KMKR number
- EE102059470
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Piirimäe tn 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 88 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 25 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 28 522 385 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 26 291 643 € → 28 522 385 € | +2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725137000
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52261 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 28 522 385 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 28 522 385 € |
| 2024 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 26 291 643 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 25 397 791 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 27 168 353 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 24 602 218 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 21 890 797 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 20 347 054 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 25 |
| 2024 | 23 |
| 2023 | 26 |
| 2022 | 26 |
| 2021 | 25 |
| 2020 | 22 |
| 2019 | 21 |
| 2018 | 21 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 522 385 € | 26 291 643 € | 25 397 791 € | 27 168 353 € | 24 602 218 € | 21 890 797 € | 20 347 054 € |
| Ärikasum enne makse | 990 246 € | 447 373 € | 330 636 € | 938 776 € | 862 660 € | 1 017 814 € | 471 129 € |
| Aruandeaasta kasum | 932 990 € | 434 873 € | 330 636 € | 938 776 € | 862 660 € | 1 017 814 € | 471 129 € |
| Tööjõukulud | 1 167 459 € | 994 689 € | 1 175 666 € | 1 457 348 € | 1 199 082 € | 946 488 € | 749 113 € |
| Varad kokku | 7 982 776 € | 6 831 366 € | 6 474 548 € | 6 243 427 € | 5 242 718 € | 4 671 347 € | 3 324 530 € |
| sh käibevarad | 4 208 148 € | 3 348 537 € | 3 478 069 € | 3 919 777 € | 3 922 668 € | 4 671 347 € | 3 324 530 € |
| sh raha | 664 091 € | 374 604 € | 520 920 € | 964 102 € | 699 001 € | 860 892 € | 314 523 € |
| Omakapital | 5 082 759 € | 4 352 769 € | 3 967 896 € | 3 637 260 € | 2 698 484 € | 1 835 824 € | 818 010 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 811 839 € | 2 392 884 € | 2 488 189 € | 2 606 167 € | 2 544 234 € | 2 835 523 € | 2 506 520 € |
| Pikaajalised kohustised | 88 178 € | 85 713 € | 18 463 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 25 | 23 | 26 | 26 | 25 | 22 | 21 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,7 % | 63,7 % | 61,3 % | 58,3 % | 51,5 % | 39,3 % | 24,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,3 % | 1,7 % | 1,3 % | 3,5 % | 3,5 % | 4,6 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.