Formiart OÜ
- Registrikood12703333
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 20247054 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Formiart OÜ
- Registrikood
- 12703333
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.08.2014
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Linnamäe tee 8-19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
36/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 7054 € | +3,4 |
| Müügitulu muutus | 12 900 € → 7054 € | -13,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255571106
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43341 | Värvimine ja klaasimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Värvimine ja klaasimine teenis ettevõte 2024. aastal 7054 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2025 | 7054 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 12 900 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 11 438 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 5849 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 9990 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 12 966 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7054 € | 12 900 € | 11 438 € | 5849 € | 9990 € | 12 966 € |
| Ärikasum enne makse | −2550 € | −1934 € | 315 € | −1445 € | 1648 € | 698 € |
| Aruandeaasta kasum | −2550 € | −1934 € | 315 € | −1445 € | 1648 € | 698 € |
| Tööjõukulud | 9081 € | 9702 € | 11 017 € | 7290 € | 8356 € | 12 296 € |
| Varad kokku | 3841 € | 5211 € | 8050 € | 7761 € | 9579 € | 7029 € |
| sh käibevarad | 3841 € | 5211 € | 8050 € | 7761 € | 9579 € | 7029 € |
| sh raha | 2311 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2661 € | 5211 € | 7145 € | 6830 € | 8274 € | 6645 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1180 € | 0,00 € | 905 € | 931 € | 1305 € | 384 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,3 % | 100,0 % | 88,8 % | 88,0 % | 86,4 % | 94,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -36,1 % | -15,0 % | 2,8 % | -24,7 % | 16,5 % | 5,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.