Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12703586

Nordic Server Management OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12703586
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025297 435 €
  • KMKR numberEE101737133
  • Sellel aadressil on registreeritud 175 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

80/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 12.08.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.08.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Nordic Server Management OÜ
Registrikood
12703586
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.08.2014
KMKR number
EE101737133
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 10
Aadress kehtib alates
15.09.2025

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Tuomainen Group Oy100 % · 2500 €Ainuomand15.01.2025

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Jorma Kalevi TuomainenJuhatuse liige22.01.2015

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Jorma Kalevi Tuomainenkaudne osalus31.03.2025

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu297 435 €+18,4
Müügitulu muutus182 803 € → 297 435 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62901Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €74 tuh €149 tuh €223 tuh €297 tuh €201920202021202220232024297 435 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 297 435 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025297 435 €
2024Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008182 803 €
2023Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008192 138 €
2022Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008174 046 €
2021Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008165 307 €
2020Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008128 678 €
2019Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008101 462 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 220 703 € ehk 74 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Soome184 448 €
Eesti76 732 €
Malta34 409 €
Küpros1639 €
Suurbritannia207 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222015201620172201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20202
20192
20182
20171
20161
20151

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu297 435 €182 803 €192 138 €174 046 €165 307 €128 678 €101 462 €
Ärikasum124 612 €70 498 €77 820 €62 590 €79 625 €69 172 €51 715 €
Kasum enne tulumaksustamist137 025 €96 990 €100 095 €45 862 €104 695 €73 706 €53 916 €
Aruandeaasta kasum85 511 €83 629 €86 278 €34 967 €97 422 €66 261 €47 936 €
Tööjõukulud44 465 €23 663 €33 311 €33 314 €31 403 €13 699 €11 933 €
Põhivarade kulum0,00 €1776 €6431 €5629 €6331 €9756 €
Varad kokku142 043 €170 924 €159 581 €139 457 €163 721 €107 715 €76 486 €
sh käibevarad142 043 €170 924 €29 399 €29 431 €33 535 €24 909 €28 163 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €130 182 €110 026 €130 186 €82 806 €48 323 €
sh raha118 639 €167 075 €23 491 €20 393 €27 695 €22 868 €26 950 €
Omakapital92 254 €150 292 €139 663 €126 942 €150 911 €96 578 €66 317 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum4243 €64 163 €50 885 €89 475 €50 989 €27 817 €15 881 €
Lühiajalised kohustised49 789 €20 632 €19 918 €12 515 €12 810 €10 905 €7228 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €232 €2941 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222222
Ärikasum enne kulumit70 498 €79 596 €69 021 €85 254 €75 503 €61 471 €
Aruanne esitatud30.08.202628.11.202414.05.202423.03.202331.05.202212.03.202113.03.2020
Omakapitali osakaal varadest64,9 %87,9 %87,5 %91,0 %92,2 %89,7 %86,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust28,7 %45,7 %44,9 %20,1 %58,9 %51,5 %47,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang