Registrikaart · Äriregistri kanne 12706662
Laagrimees OÜ
- Registrikood12706662
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20251 819 222 €
- KMKR numberEE101736257
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Laagrimees OÜ
- Registrikood
- 12706662
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.08.2014
- KMKR number
- EE101736257
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 58a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 1 819 222 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 026 190 € → 1 819 222 € | -3,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 1 819 222 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 1 819 222 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 2 026 190 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 901 338 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 2 487 149 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 757 494 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 901 404 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 133 914 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 819 223 € | 2 026 190 € | 1 901 338 € | 2 487 149 € | 1 757 494 € | 901 404 € | 1 133 914 € |
| Ärikasum enne makse | 276 165 € | 279 201 € | 299 643 € | 466 448 € | 233 127 € | 118 922 € | 170 895 € |
| Aruandeaasta kasum | 276 165 € | 279 201 € | 299 643 € | 466 448 € | 230 799 € | 118 922 € | 150 645 € |
| Tööjõukulud | 37 940 € | 38 367 € | 43 794 € | 42 571 € | 42 054 € | 41 597 € | 22 923 € |
| Varad kokku | 2 105 021 € | 1 786 051 € | 1 476 411 € | 1 250 635 € | 798 950 € | 591 441 € | 470 325 € |
| sh käibevarad | 1 682 019 € | 1 351 761 € | 1 252 912 € | 1 043 272 € | 603 967 € | 578 827 € | 448 373 € |
| sh raha | 1 123 133 € | 877 727 € | 590 822 € | 335 528 € | 232 927 € | 134 875 € | 120 669 € |
| Omakapital | 1 993 761 € | 1 717 596 € | 1 438 395 € | 1 138 752 € | 672 304 € | 451 505 € | 332 583 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 111 260 € | 68 455 € | 34 016 € | 71 883 € | 76 646 € | 89 936 € | 75 185 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 4000 € | 40 000 € | 50 000 € | 50 000 € | 62 557 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 96,2 % | 97,4 % | 91,1 % | 84,1 % | 76,3 % | 70,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,2 % | 13,8 % | 15,8 % | 18,8 % | 13,1 % | 13,2 % | 13,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.