Registrikaart · Äriregistri kanne 12706892
Maasoojuspump OÜ
- Registrikood12706892
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 2024579 688 €
- KMKR numberEE101739487
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Maasoojuspump OÜ
- Registrikood
- 12706892
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.08.2014
- KMKR number
- EE101739487
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vääna tn 7-4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 579 688 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 781 014 € → 579 688 € | -7,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725044436
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2024. aastal 579 688 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 579 688 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 781 014 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 979 364 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 556 880 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 519 957 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 470 943 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 579 688 € | 781 014 € | 979 364 € | 556 880 € | 519 957 € | 470 943 € |
| Ärikasum enne makse | −28 971 € | 3481 € | 38 015 € | 21 811 € | 1435 € | −35 247 € |
| Aruandeaasta kasum | −28 971 € | 3481 € | 38 015 € | 21 811 € | 1435 € | −35 247 € |
| Tööjõukulud | 42 420 € | 53 651 € | 52 037 € | 47 874 € | 48 564 € | 73 603 € |
| Varad kokku | 176 746 € | 181 034 € | 211 005 € | 139 291 € | 116 699 € | 80 204 € |
| sh käibevarad | 168 293 € | 168 884 € | 203 866 € | 134 539 € | 113 949 € | 75 829 € |
| sh raha | 23 703 € | 42 923 € | 37 540 € | 16 255 € | 21 312 € | 299 € |
| Omakapital | 20 228 € | 44 200 € | 40 677 € | 2662 € | −19 149 € | −20 584 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 156 518 € | 136 834 € | 170 328 € | 136 629 € | 135 848 € | 100 788 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,4 % | 24,4 % | 19,3 % | 1,9 % | −16,4 % | −25,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,0 % | 0,4 % | 3,9 % | 3,9 % | 0,3 % | −7,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.