Registrikaart · Äriregistri kanne 12707041
Revalia Ehitus OÜ
- Registrikood12707041
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20251 178 942 €
- KMKR numberEE101766887
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Revalia Ehitus OÜ
- Registrikood
- 12707041
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.08.2014
- KMKR number
- EE101766887
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Kressi tee 102
- Aadress kehtib alates
- 24.09.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Harri Leetjõe | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 18.03.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Harri Leetjõe | Juhatuse liige | 22.10.2014 |
| Tarmo Pender | Juhatuse liige | 22.10.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Harri Leetjõe | otsene osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 84 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 1 178 942 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 421 902 € → 1 178 942 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253933288
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 1 178 942 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 1 178 942 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 421 902 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 476 451 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 346 559 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 346 976 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 217 969 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 263 705 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 10.11.2025 |
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 11.11.2025 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 421 902 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 421 902 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 178 942 € | 421 902 € | 476 451 € | 346 560 € | 346 976 € | 217 969 € | 263 705 € |
| Ärikasum | 165 064 € | −162 556 € | 55 943 € | 24 066 € | 42 968 € | −24 863 € | 2501 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 163 762 € | −164 096 € | 51 102 € | 22 213 € | 41 523 € | −25 607 € | 1880 € |
| Aruandeaasta kasum | 163 762 € | −164 096 € | 51 102 € | 22 213 € | 41 523 € | −25 607 € | 1880 € |
| Tööjõukulud | 74 626 € | 34 831 € | 18 332 € | 16 691 € | 27 274 € | 16 011 € | 23 222 € |
| Põhivarade kulum | 3368 € | 4403 € | 2018 € | 2372 € | 3264 € | 5146 € | 6509 € |
| Varad kokku | 741 464 € | 505 962 € | 287 868 € | 155 822 € | 116 267 € | 61 902 € | 85 919 € |
| sh käibevarad | 689 509 € | 471 167 € | 282 562 € | 148 498 € | 110 125 € | 53 148 € | 64 676 € |
| sh põhivarad | 51 955 € | 34 795 € | 5306 € | 7324 € | 6142 € | 8754 € | 21 243 € |
| sh raha | 265 548 € | 338 166 € | 228 518 € | 128 709 € | 106 753 € | 48 877 € | 35 810 € |
| Omakapital | 169 868 € | 531 € | 151 589 € | 101 146 € | 79 065 € | 37 543 € | 63 150 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3606 € | 162 127 € | 97 987 € | 76 433 € | 35 042 € | 60 650 € | 58 770 € |
| Lühiajalised kohustised | 571 596 € | 505 431 € | 136 279 € | 54 676 € | 37 202 € | 24 359 € | 22 769 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 168 432 € | −158 153 € | 57 961 € | 26 438 € | 46 232 € | −19 717 € | 9010 € |
| Aruanne esitatud | 25.08.2026 | 13.08.2025 | 29.08.2024 | 21.08.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,9 % | 0,1 % | 52,7 % | 64,9 % | 68,0 % | 60,6 % | 73,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,9 % | −38,9 % | 10,7 % | 6,4 % | 12,0 % | −11,7 % | 0,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.