Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12708342

Rebell Beauty OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12708342
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20255143 €

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 25.08.2014Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.08.2014 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Rebell Beauty OÜ
Registrikood
12708342
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.08.2014
KMKR number
Aadress
Tartu maakond, Elva vald, Käärdi alevik, Kaseküla tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu5143 €+2,2
Müügitulu muutus5693 € → 5143 €-2,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
9622Iluhooldus ja muud iluteenusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1743 €3486 €5228 €6971 €2019: 4949 €20192020: 4502 €20202021: 3880 €20212022: 5882 €20222023: 6971 €6971 €20232024: 5693 €20242025: 5143 €5143 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Iluhooldus ja muud iluteenused teenis ettevõte 2025. aastal 5143 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 20255143 €
2024Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 20255693 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20086971 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20085882 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20083880 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20084502 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20084949 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112014: 020142015: 020152016: 1120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 020232024: 120242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20230
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu5143 €5693 €6971 €5882 €3880 €4502 €4949 €
Ärikasum enne makse−152 €580 €139 €172 €−206 €76,00 €61,00 €
Aruandeaasta kasum−152 €580 €139 €172 €−206 €76,00 €61,00 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku3778 €4858 €4980 €6213 €5928 €6134 €6058 €
sh käibevarad73,00 €624 €216 €920 €635 €841 €765 €
sh raha73,00 €584 €338 €
Omakapital3667 €3819 €3239 €3100 €2928 €3134 €3058 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised111 €1039 €1741 €3113 €3000 €3000 €3000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0101111
Omakapitali osakaal varadest97,1 %78,6 %65,0 %49,9 %49,4 %51,1 %50,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust-3,0 %10,2 %2,0 %2,9 %-5,3 %1,7 %1,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang