Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12708856

Reenuks OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 70 959 €
  • Registrikood12708856
  • Asutatud2014 (12 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202237 450 €
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 70 959 € seisuga 05.09.2026.
  • Sellel aadressil on registreeritud 51 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

15/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 25.08.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.08.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Reenuks OÜ
Registrikood
12708856
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.08.2014
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jalgpalli tn 21
Aadress kehtib alates
14.05.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Karin Neemsalu50 % · 1250 €Ainuomand01.09.2023
Keio Kotšetov50 % · 1250 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Karin NeemsaluJuhatuse liige03.12.2015

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Karin Neemsaluotsene osalus25.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 15 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg12 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu37 450 €+10,1
Müügitulu muutus120 000 € → 37 450 €-15
Maksuvõlgnimekirjas 70 959 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
4791Jaemüük posti või Interneti teelPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €58 tuh €116 tuh €175 tuh €233 tuh €232 722 €20192020202137 450 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Jaemüük posti või Interneti teel teenis ettevõte 2022. aastal 37 450 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Jaemüük posti või Interneti teel EMTAK 200837 450 €
2021Jaemüük posti või Interneti teel EMTAK 2008120 000 €
2020Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008184 253 €
2020Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 200830 272 €
2019Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008232 722 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01223201520162017320182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20223
20213
20203
20193
20183
20172
20161
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €37 540 €120 000 €214 525 €232 722 €
Ärikasum0,00 €0,00 €−10 154 €18 499 €58 804 €52 908 €
Kasum enne tulumaksustamist0,00 €0,00 €−10 154 €18 499 €58 804 €52 908 €
Aruandeaasta kasum0,00 €0,00 €−10 154 €18 499 €58 804 €52 908 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €15 630 €15 630 €21 454 €18 820 €
Varad kokku112 378 €112 378 €162 378 €172 532 €166 943 €111 984 €
sh käibevarad45 003 €45 003 €45 003 €55 157 €54 123 €46 263 €
sh põhivarad67 375 €67 375 €117 375 €117 375 €112 820 €65 721 €
sh raha0,00 €0,00 €0,00 €5302 €14 232 €19 824 €
Omakapital112 378 €112 378 €162 378 €172 532 €154 033 €95 229 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum112 378 €112 378 €172 532 €154 033 €95 229 €42 321 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €12 910 €16 755 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)003333
Aruanne esitatud13.11.202517.07.202428.11.202328.11.202310.06.202127.10.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %92,3 %85,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−27,0 %15,4 %27,4 %22,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 70 959 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang