Registrikaart · Äriregistri kanne 12713030
Mustard OÜ
- Registrikood12713030
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025293 835 €
- KMKR numberEE101749354
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mustard OÜ
- Registrikood
- 12713030
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.09.2014
- KMKR number
- EE101749354
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Kahula küla, Meene
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 293 835 € | +18,4 | |
| Müügitulu muutus | 324 443 € → 293 835 € | -2,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725097829
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 293 735 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 293 735 € |
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 100 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 324 443 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 341 517 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 302 294 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 190 207 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 176 917 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 37 702 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 293 835 € | 324 443 € | 341 517 € | 302 294 € | 190 207 € | 176 917 € | 37 702 € |
| Ärikasum enne makse | −43 081 € | −5199 € | 35 134 € | 30 427 € | 14 596 € | 14 770 € | 2258 € |
| Aruandeaasta kasum | −43 081 € | −5199 € | 35 134 € | 30 427 € | 14 596 € | 14 770 € | 2258 € |
| Tööjõukulud | 84 373 € | 91 574 € | 87 000 € | 65 143 € | 40 463 € | 42 236 € | 6278 € |
| Varad kokku | 230 336 € | 269 438 € | 275 129 € | 158 988 € | 161 932 € | 196 142 € | 173 125 € |
| sh käibevarad | 25 485 € | 50 974 € | 53 351 € | 25 289 € | 19 036 € | 50 045 € | 27 184 € |
| sh raha | 826 € | 11 083 € | 9638 € | 16 125 € | 5780 € | 1477 € | 11 330 € |
| Omakapital | 50 565 € | 93 702 € | 99 062 € | 64 834 € | 34 431 € | 20 063 € | 5178 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| Lühiajalised kohustised | 1281 € | 13 746 € | 14 077 € | 9044 € | 15 361 € | 13 939 € | 13 807 € |
| Pikaajalised kohustised | 178 490 € | 161 990 € | 161 990 € | 85 110 € | 112 140 € | 162 140 € | 154 140 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 9 | 9 | 9 | 6 | 6 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,0 % | 34,8 % | 36,0 % | 40,8 % | 21,3 % | 10,2 % | 3,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −14,7 % | −1,6 % | 10,3 % | 10,1 % | 7,7 % | 8,3 % | 6,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.