Registrikaart · Äriregistri kanne 12713372
Matfred Holding OÜ
- Registrikood12713372
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20220
- Müügitulu 20220,00 €
- KMKR numberEE102200009
- Sellel aadressil on registreeritud 175 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Matfred Holding OÜ
- Registrikood
- 12713372
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.09.2014
- KMKR number
- EE102200009
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 10
- Aadress kehtib alates
- 08.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Trade Ambassadors OÜ | 63,16 % · 1579 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Johan Fredrik Engvall | 26,32 % · 658 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Jussi Tapani Nevanlinna | 10,52 % · 263 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Matti Aleksi Tiainen | Juhatuse liige | 24.09.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Matti Aleksi Tiainen | kaudne osalus | 31.05.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70101 | Peakontorite tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Peakontorite tegevus teenis ettevõte 2022. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Peakontorite tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2021 | Peakontorite tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Peakontorite tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Peakontorite tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −78 918 € | −5861 € | −511 € | −1288 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −600 876 € | −3 129 208 € | 443 516 € | 5 077 601 € |
| Aruandeaasta kasum | −600 916 € | −3 129 208 € | 443 516 € | 5 077 601 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 946 839 € | 2 394 409 € | 5 523 617 € | 5 080 461 € |
| sh käibevarad | 1 637 839 € | 1 634 409 € | 4 763 617 € | 4 545 461 € |
| sh põhivarad | 309 000 € | 760 000 € | 760 000 € | 535 000 € |
| sh raha | 125 787 € | 5895 € | 13 684 € | 239 587 € |
| Omakapital | 1 793 493 € | 2 394 409 € | 5 523 617 € | 5 080 101 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 391 909 € | 5 521 117 € | 5 077 601 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 153 346 € | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 360 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 11.04.2025 | 29.05.2024 | 15.05.2023 | 19.09.2022 |
| Auditeeritud | — | — | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,1 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.