Registrikaart · Äriregistri kanne 12713863
ESO International OÜ
- Registrikood12713863
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025282 395 €
- KMKR numberEE101757058
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ESO International OÜ
- Registrikood
- 12713863
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.09.2014
- KMKR number
- EE101757058
- Osa- või aktsiakapital
- 2 665 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 7-49
- Aadress kehtib alates
- 19.05.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ari Pekka Kalevi Sillanaukee | 100 % · 2 665 000 € | Ainuomand | 03.08.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ari Pekka Kalevi Sillanaukee | Juhatuse liige | 09.02.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ari Pekka Kalevi Sillanaukee | otsene osalus | 08.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 282 395 € | +18,2 | |
| Müügitulu muutus | 452 943 € → 282 395 € | -11,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+358408331313
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 240 150 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 240 150 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 42 245 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 407 150 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 45 793 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 288 300 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 780 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 209 786 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 180 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 487 200 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 18 201 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 233 900 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 27 187 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 176 900 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 18 886 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 153 750 € ehk 54 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 153 750 € |
| Eesti | 128 645 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 282 395 € | 452 943 € | 304 080 € | 224 966 € | 505 401 € | 261 087 € | 195 786 € |
| Ärikasum | 1748 € | 358 657 € | 233 154 € | 93 268 € | 464 647 € | 84 986 € | −26 472 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 512 565 € | 1 673 060 € | 695 334 € | 2 267 955 € | 1 111 416 € | 1 248 784 € | 2 012 414 € |
| Aruandeaasta kasum | 512 565 € | 1 673 060 € | 695 334 € | 2 267 955 € | 1 111 416 € | 1 248 784 € | 2 012 414 € |
| Tööjõukulud | 15 960 € | 0,00 € | 5352 € | 24 414 € | 8983 € | 12 424 € | 15 250 € |
| Põhivarade kulum | 18 387 € | 629 € | 532 € | 49,00 € | 260 € | 260 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 11 973 454 € | 11 246 875 € | 9 854 954 € | 9 676 442 € | 8 810 050 € | 8 899 929 € | 7 295 683 € |
| sh käibevarad | 4 332 291 € | 4 056 431 € | 1 023 306 € | 2 672 689 € | 2 618 421 € | 3 522 017 € | 3 113 737 € |
| sh põhivarad | 7 641 163 € | 7 190 444 € | 8 831 648 € | 7 003 753 € | 6 191 629 € | 5 377 912 € | 4 181 946 € |
| sh raha | 615 589 € | 460 316 € | 450 148 € | 1 023 921 € | 621 944 € | 416 907 € | 495 922 € |
| Omakapital | 10 488 039 € | 10 725 474 € | 9 552 414 € | 9 607 080 € | 7 779 124 € | 6 827 709 € | 5 911 426 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6 907 783 € | 5 984 723 € | 5 789 389 € | 4 384 832 € | 3 768 986 € | 2 742 642 € | 1 163 349 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 443 776 € | 468 792 € | 240 625 € | 68 412 € | 1 029 976 € | 1 071 270 € | 35 757 € |
| Pikaajalised kohustised | 41 639 € | 52 609 € | 61 915 € | 950 € | 950 € | 1 000 950 € | 1 348 500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 20 135 € | 359 286 € | 233 686 € | 93 317 € | 464 907 € | 85 246 € | −26 472 € |
| Aruanne esitatud | 19.05.2026 | 09.10.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 29.06.2022 | 10.05.2021 | 23.04.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,6 % | 95,4 % | 96,9 % | 99,3 % | 88,3 % | 76,7 % | 81,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 181,5 % | 369,4 % | 228,7 % | 1008,1 % | 219,9 % | 478,3 % | 1027,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.