WOW Studio OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 37 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12722069
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 202426 004 €
- KMKR numberEE102517051
Üldandmed
- Ärinimi
- WOW Studio OÜ
- Registrikood
- 12722069
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.09.2014
- KMKR number
- EE102517051
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tulika tn 17
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
49/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 26 004 € | +8,7 |
| Müügitulu muutus | 33 586 € → 26 004 € | -6,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256823141
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 9622 | Iluhooldus ja muud iluteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2024. aastal 13 108 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 13 108 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 8550 € |
| 2024 | Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 2025 | 3746 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 600 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 21 305 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 9467 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 1756 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1058 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 45 261 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 6322 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 6280 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1800 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 25 830 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6700 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 6315 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 27 815 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 8565 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 950 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 27 150 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 4093 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 150 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 004 € | 33 586 € | 59 663 € | 38 845 € | 37 330 € | 31 393 € |
| Ärikasum enne makse | 2559 € | −182 € | 988 € | 1445 € | −2973 € | 812 € |
| Aruandeaasta kasum | 2559 € | −182 € | 988 € | 1445 € | −2973 € | 812 € |
| Tööjõukulud | 43 968 € | 46 463 € | 21 576 € | 31 780 € | 40 788 € | 20 228 € |
| Varad kokku | 14 190 € | 16 464 € | 17 337 € | 7107 € | 7467 € | 8636 € |
| sh käibevarad | 10 275 € | 13 134 € | 14 177 € | 6712 € | 6633 € | 7363 € |
| sh raha | 341 € | — | 3024 € | — | — | — |
| Omakapital | 7411 € | 4852 € | 5034 € | 4046 € | 2601 € | 5574 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6779 € | 11 612 € | 12 303 € | 3061 € | 4866 € | 3062 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,2 % | 29,5 % | 29,0 % | 56,9 % | 34,8 % | 64,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,8 % | -0,5 % | 1,7 % | 3,7 % | -8,0 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.