Valge Hall OÜ
- Registrikood12723092
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202518 082 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Valge Hall OÜ
- Registrikood
- 12723092
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.09.2014
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Mardi tn 4-43
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 18 082 € | +7,2 |
| Müügitulu muutus | 22 244 € → 18 082 € | -5,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725066900
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 13 832 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 13 832 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4250 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 14 349 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 7895 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 17 457 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6240 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 15 836 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5390 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 15 608 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4760 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 12 934 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6630 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 14 363 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8040 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 082 € | 22 244 € | 23 697 € | 21 226 € | 20 368 € | 19 564 € | 22 403 € |
| Ärikasum enne makse | −5407 € | 3293 € | 3861 € | 2669 € | 1814 € | 1016 € | 3855 € |
| Aruandeaasta kasum | −5407 € | 3293 € | 3861 € | 2669 € | 1814 € | 1016 € | 3855 € |
| Tööjõukulud | 17 556 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 16 238 € | 21 517 € | 18 223 € | 14 350 € | 11 680 € | 9866 € | 8850 € |
| sh käibevarad | 16 238 € | 21 517 € | 18 223 € | 14 350 € | 11 680 € | 9866 € | 8850 € |
| sh raha | 16 148 € | 21 517 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 15 760 € | 21 167 € | 17 873 € | 14 013 € | 11 343 € | 9529 € | 8513 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 478 € | 350 € | 350 € | 337 € | 337 € | 337 € | 337 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,1 % | 98,4 % | 98,1 % | 97,7 % | 97,1 % | 96,6 % | 96,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -29,9 % | 14,8 % | 16,3 % | 12,6 % | 8,9 % | 5,2 % | 17,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.