Registrikaart · Äriregistri kanne 12729442
Belmentor OÜ
- Registrikood12729442
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025131 916 €
- KMKR numberEE101753748
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Belmentor OÜ
- Registrikood
- 12729442
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.10.2014
- KMKR number
- EE101753748
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Saarde vald, Mustla küla, Riitsaare
- Aadress kehtib alates
- 19.06.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Paavo Juhani Niemi | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Paavo Juhani Niemi | Juhatuse liige | 02.10.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Paavo Juhani Niemi | otsene osalus | 18.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 131 916 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 118 224 € → 131 916 € | +3,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+358400321993
- Telefon+37251960440
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46611 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 128 293 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 128 293 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 3623 € |
| 2024 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 114 553 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 3671 € |
| 2023 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 141 160 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6720 € |
| 2022 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 129 025 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 720 € |
| 2021 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 144 819 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3520 € |
| 2020 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 142 015 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3120 € |
| 2019 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 126 290 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3120 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 76 890 € ehk 58 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 76 890 € |
| Eesti | 55 026 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 131 916 € | 118 224 € | 147 880 € | 129 745 € | 148 339 € | 145 135 € | 129 410 € |
| Ärikasum | 812 € | 9953 € | 23 158 € | −149 € | 31 307 € | 21 197 € | 931 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7640 € | 10 043 € | 23 162 € | −137 € | 31 307 € | 21 220 € | 1012 € |
| Aruandeaasta kasum | 3226 € | 11 744 € | 21 645 € | −10 707 € | 27 026 € | −47 722 € | 681 € |
| Põhivarade kulum | 1904 € | 1925 € | 2154 € | 1519 € | 3400 € | 4080 € | 4080 € |
| Varad kokku | 354 929 € | 344 131 € | 331 578 € | 306 918 € | 310 392 € | 288 936 € | 330 397 € |
| sh käibevarad | 352 390 € | 339 688 € | 324 481 € | 294 666 € | 310 392 € | 285 536 € | 322 917 € |
| sh põhivarad | 2539 € | 4443 € | 7097 € | 12 252 € | 0,00 € | 3400 € | 7480 € |
| sh raha | 347 052 € | 327 194 € | 308 764 € | 289 480 € | 308 028 € | 281 496 € | 314 870 € |
| Omakapital | 329 034 € | 325 808 € | 314 064 € | 292 419 € | 303 126 € | 276 100 € | 323 822 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 323 058 € | 311 314 € | 289 669 € | 300 376 € | 273 350 € | 321 072 € | 320 391 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 895 € | 18 323 € | 17 514 € | 14 499 € | 7266 € | 12 836 € | 6575 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 2716 € | 11 878 € | 25 312 € | 1370 € | 34 707 € | 25 277 € | 5011 € |
| Aruanne esitatud | 25.03.2026 | 15.04.2025 | 03.06.2024 | 21.06.2023 | 20.04.2022 | 06.07.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,7 % | 94,7 % | 94,7 % | 95,3 % | 97,7 % | 95,6 % | 98,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,4 % | 9,9 % | 14,6 % | −8,3 % | 18,2 % | −32,9 % | 0,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.