Ritix OÜ
- Registrikood12734641
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20254372 €
- KMKR numberEE101839413
Üldandmed
- Ärinimi
- Ritix OÜ
- Registrikood
- 12734641
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.10.2014
- KMKR number
- EE101839413
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Papiniidu tn 31-4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 4372 € | +1,5 |
| Müügitulu muutus | 4500 € → 4372 € | -0,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253329943
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 4372 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 4372 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 4500 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 4500 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 4500 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 4500 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 4500 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 3924 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4372 € | 4500 € | 4500 € | 4500 € | 4500 € | 4500 € | 3924 € |
| Ärikasum enne makse | −47,00 € | −640 € | −660 € | −1336 € | 4449 € | 4281 € | 3862 € |
| Aruandeaasta kasum | −47,00 € | −640 € | −660 € | −1336 € | 4449 € | 4281 € | 3862 € |
| Tööjõukulud | 4381 € | 5114 € | 5114 € | 5768 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2775 € | 2758 € | 3093 € | 3753 € | 4911 € | 2572 € | 2576 € |
| sh käibevarad | 2775 € | 2758 € | 3093 € | 3753 € | 4911 € | 2572 € | 2576 € |
| sh raha | 2310 € | 2758 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2500 € | 2500 € | 2843 € | 3503 € | 4839 € | 2500 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 275 € | 258 € | 250 € | 250 € | 72,00 € | 72,00 € | 76,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,1 % | 90,6 % | 91,9 % | 93,3 % | 98,5 % | 97,2 % | 97,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,1 % | -14,2 % | -14,7 % | -29,7 % | 98,9 % | 95,1 % | 98,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.