Registrikaart · Äriregistri kanne 12735051
Ruutu10 OÜ
- Registrikood12735051
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025146 395 €
- KMKR numberEE102632923
- Sellel aadressil on registreeritud 60 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ruutu10 OÜ
- Registrikood
- 12735051
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.10.2014
- KMKR number
- EE102632923
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.09 — 31.08
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Türi tn 10c
- Aadress kehtib alates
- 17.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ruutu10 Holding OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Martin Junna | Juhatuse liige | 13.10.2014 |
| Rauno Meronen | Juhatuse liige | 13.10.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rauno Meronen | otsene osalus | 29.10.2018 |
| Martin Junna | otsene osalus | 29.10.2018 |
| Toivo Värbu | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 146 395 € | +15,6 | |
| Müügitulu muutus | 142 012 € → 146 395 € | +0,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtruutu10.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90201 | Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | Põhitegevusala |
| 47111 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 142 578 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus EMTAK 2025 | 142 578 € |
| 2025 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 3471 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 346 € |
| 2024 | Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus EMTAK 2025 | 137 276 € |
| 2024 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 3111 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1625 € |
| 2023 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 92 482 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 150 € |
| 2022 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 47 755 € |
| 2021 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 24 276 € |
| 2020 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 34 709 € |
| 2019 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 37 523 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 30.07.2025 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 146 396 € | 142 012 € | 92 632 € | 47 755 € | 24 276 € | 34 709 € | 37 523 € |
| Ärikasum | 41 369 € | 12 329 € | 28 389 € | 12 598 € | −2407 € | 5089 € | 9559 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 41 997 € | 12 783 € | 28 458 € | 12 601 € | −2405 € | 5091 € | 9559 € |
| Aruandeaasta kasum | 41 997 € | 12 783 € | 26 583 € | 12 601 € | −2405 € | 5091 € | 9559 € |
| Tööjõukulud | 48 735 € | 71 881 € | 42 644 € | 22 624 € | 16 718 € | 21 865 € | 19 882 € |
| Põhivarade kulum | 919 € | 231 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 117 282 € | 71 933 € | 63 782 € | 36 673 € | 18 142 € | 21 540 € | 16 665 € |
| sh käibevarad | 112 487 € | 67 699 € | 63 782 € | 36 673 € | 18 142 € | 21 540 € | 16 665 € |
| sh põhivarad | 4795 € | 4234 € | — | — | — | — | — |
| sh raha | 99 333 € | 56 591 € | 54 108 € | 34 858 € | 15 169 € | 20 810 € | 14 478 € |
| Omakapital | 100 959 € | 58 962 € | 46 179 € | 27 096 € | 11 995 € | 14 400 € | 9309 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 56 212 € | 43 429 € | 17 096 € | 11 995 € | 14 400 € | 9309 € | −250 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 323 € | 12 971 € | 17 603 € | 9577 € | 6147 € | 5940 € | 6156 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 1200 € | 1200 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 42 288 € | 12 560 € | — | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 03.02.2026 | 07.03.2025 | 29.02.2024 | 28.02.2023 | 01.06.2022 | 07.05.2021 | 21.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,1 % | 82,0 % | 72,4 % | 73,9 % | 66,1 % | 66,9 % | 55,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,7 % | 9,0 % | 28,7 % | 26,4 % | −9,9 % | 14,7 % | 25,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.