Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12739354

Trager Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12739354
  • Asutatud2014 (11 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20247500 €
  • KMKR numberEE101826167

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 21.10.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.10.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Trager Invest OÜ
Registrikood
12739354
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.10.2014
KMKR number
EE101826167
Aadress
Harju maakond, Harku vald, Muraste küla, Põhjaristi pst 16

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu7500 €+3,7
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47811Mootorsõidukite jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €50 tuh €101 tuh €151 tuh €201 tuh €20192020201 200 €2021ei kajastu2022ei kajastu20237500 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 7500 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 20257500 €
2021Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008201 200 €
2020Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 20081995 €
2019Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 20082592 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €7500 €0,00 €0,00 €201 200 €1995 €2592 €
Ärikasum enne makse−185 €−20 596 €−20 387 €−27 579 €78 751 €1911 €−1251 €
Aruandeaasta kasum−185 €−20 596 €−20 387 €−27 579 €78 751 €1911 €−1251 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku54 213 €54 213 €74 902 €85 075 €103 788 €93 155 €91 244 €
sh käibevarad17 705 €17 705 €17 738 €18 378 €27 558 €26 647 €24 736 €
sh raha5,00 €5478 €2647 €736 €
Omakapital22 661 €22 846 €43 442 €63 829 €91 407 €12 656 €10 745 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised31 552 €0,00 €31 460 €21 246 €12 381 €80 499 €80 499 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest41,8 %42,1 %58,0 %75,0 %88,1 %13,6 %11,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust−274,6 %39,1 %95,8 %−48,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang