Evator Grupp OÜ
- Registrikood12740179
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20259866 €
- KMKR numberEE101795489
Üldandmed
- Ärinimi
- Evator Grupp OÜ
- Registrikood
- 12740179
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.10.2014
- KMKR number
- EE101795489
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Mäeltküla, Orriko
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 9866 € | +4,8 |
| Müügitulu muutus | 8257 € → 9866 € | +5,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253455129
- Mobiil +37256264677
- Mobiil +37256482833
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 9866 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 9866 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 8257 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 28 549 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 23 217 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 25 607 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 19 736 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 5703 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9866 € | 8257 € | 28 549 € | 23 217 € | 25 607 € | 19 736 € | 5703 € |
| Ärikasum enne makse | −1596 € | −6820 € | −4595 € | 324 € | 2570 € | 910 € | −6874 € |
| Aruandeaasta kasum | −1596 € | −6820 € | −4595 € | 324 € | 2570 € | 910 € | −6874 € |
| Tööjõukulud | 900 € | 2000 € | 4848 € | 100 € | 1200 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 26 172 € | 25 304 € | 26 125 € | 68 256 € | 51 016 € | 49 966 € | 48 422 € |
| sh käibevarad | 7720 € | 7198 € | 7926 € | 22 476 € | 5998 € | 4948 € | 3739 € |
| sh raha | 765 € | 953 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | −982 € | 614 € | 7515 € | 30 476 € | 29 778 € | 28 059 € | 27 534 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 19 008 € | 19 008 € | 19 008 € | 19 008 € | 19 008 € | 19 008 € | 19 008 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 173 € | 23 192 € | 18 455 € | 37 625 € | 21 083 € | 21 752 € | 20 330 € |
| Pikaajalised kohustised | 981 € | 1498 € | 155 € | 155 € | 155 € | 155 € | 558 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -3,8 % | 2,4 % | 28,8 % | 44,6 % | 58,4 % | 56,2 % | 56,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -16,2 % | -82,6 % | -16,1 % | 1,4 % | 10,0 % | 4,6 % | -120,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.