Registrikaart · Äriregistri kanne 12743864
SIP SHOP OÜ
- Registrikood12743864
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025332 432 €
- KMKR numberEE101759467
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SIP SHOP OÜ
- Registrikood
- 12743864
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.10.2014
- KMKR number
- EE101759467
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 62
- Aadress kehtib alates
- 08.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Urmas Linnamägi | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Linnamägi | Juhatuse liige | 29.10.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Linnamägi | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 332 432 € | +18,9 | |
| Müügitulu muutus | 347 502 € → 332 432 € | -1,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726556262
- Veebilehtsip.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47251 | Jookide jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jookide jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 332 432 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jookide jaemüük EMTAK 2025 | 332 432 € |
| 2024 | Jookide jaemüük EMTAK 2025 | 347 502 € |
| 2023 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 339 759 € |
| 2022 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 384 663 € |
| 2021 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 488 531 € |
| 2020 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 567 114 € |
| 2019 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 499 027 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 03.11.2014 |
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 19.12.2014 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 332 432 € | 347 502 € | 339 759 € | 384 663 € | 488 531 € | 567 114 € | 499 027 € |
| Ärikasum | 2175 € | 6027 € | −17 946 € | 11 400 € | 2419 € | 4528 € | 2586 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2174 € | 6017 € | −17 946 € | 11 400 € | 2419 € | 4525 € | 2586 € |
| Aruandeaasta kasum | 2174 € | 6017 € | −17 946 € | 11 400 € | 2419 € | 4525 € | 2576 € |
| Tööjõukulud | 45 646 € | 39 523 € | 49 216 € | 46 726 € | 69 631 € | 69 461 € | 62 161 € |
| Põhivarade kulum | 2988 € | 2707 € | 4321 € | 4911 € | 6151 € | 6695 € | 7263 € |
| Varad kokku | 158 601 € | 162 349 € | 168 647 € | 189 117 € | 209 206 € | 209 941 € | 220 559 € |
| sh käibevarad | 142 105 € | 149 219 € | 153 116 € | 169 265 € | 185 764 € | 181 504 € | 190 000 € |
| sh põhivarad | 16 496 € | 13 130 € | 15 531 € | 19 852 € | 23 442 € | 28 437 € | 30 559 € |
| sh raha | 15 588 € | 23 885 € | 23 680 € | 19 902 € | 31 737 € | 28 699 € | 23 302 € |
| Omakapital | 15 527 € | 13 353 € | 7336 € | 25 282 € | 13 882 € | 11 463 € | 6938 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 10 853 € | 4836 € | 22 782 € | 11 382 € | 8963 € | 4438 € | 1862 € |
| Lühiajalised kohustised | 111 474 € | 117 396 € | 129 711 € | 130 235 € | 159 824 € | 161 978 € | 177 121 € |
| Pikaajalised kohustised | 31 600 € | 31 600 € | 31 600 € | 33 600 € | 35 500 € | 36 500 € | 36 500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 6 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 5163 € | 8734 € | −13 625 € | 16 311 € | 8570 € | 11 223 € | 9849 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,8 % | 8,2 % | 4,3 % | 13,4 % | 6,6 % | 5,5 % | 3,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 1,7 % | −5,3 % | 3,0 % | 0,5 % | 0,8 % | 0,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.