Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12745248

BonaDenta OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12745248
  • Asutatud2014 (11 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025108 882 €

Usaldusväärsuse indeks

58/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 31.10.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 31.10.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
BonaDenta OÜ
Registrikood
12745248
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
31.10.2014
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn, Tehnika tn 1a
Aadress kehtib alates
22.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Kiira Paju100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Piret NõmmJuhatuse liige21.03.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Kiira Pajuotsene osalus17.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu108 882 €+14,4
Müügitulu muutus127 853 € → 108 882 €-4,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
86231HambaraviPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €41 tuh €81 tuh €122 tuh €162 tuh €162 149 €201920202021202220232024108 882 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hambaravi teenis ettevõte 2025. aastal 108 882 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Hambaravi EMTAK 2025108 882 €
2024Hambaravi EMTAK 2025127 853 €
2023Hambaravi EMTAK 2008142 000 €
2022Hambaravi EMTAK 2008151 164 €
2021Hambaravi EMTAK 2008144 979 €
2020Hambaravi EMTAK 2008138 009 €
2019Hambaravi EMTAK 2008162 149 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2022)

Majandusaasta aruanded

Kogu 151 164 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti151 164 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013455201520162017201820192020202120222023202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20224
20214
20204
20194
20185
20174
20165
20155

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu108 882 €127 853 €142 000 €151 164 €144 979 €138 009 €162 149 €
Ärikasum−8054 €8132 €3188 €13 534 €10 879 €19 288 €−2954 €
Kasum enne tulumaksustamist−8247 €7784 €2737 €13 227 €10 583 €19 288 €−2954 €
Aruandeaasta kasum−8247 €7784 €2737 €13 227 €10 583 €19 288 €−2954 €
Tööjõukulud72 559 €77 571 €89 352 €80 178 €78 545 €68 919 €92 377 €
Põhivarade kulum13 002 €13 456 €13 554 €9634 €6444 €4677 €2929 €
Varad kokku70 301 €80 119 €77 372 €68 829 €59 428 €40 472 €17 594 €
sh käibevarad20 285 €18 288 €23 205 €7799 €27 927 €15 766 €8244 €
sh põhivarad50 016 €61 831 €54 167 €61 030 €31 501 €24 706 €9350 €
sh raha19 179 €15 008 €21 545 €5880 €26 065 €11 858 €2785 €
Omakapital55 530 €63 776 €55 993 €53 256 €39 555 €28 972 €5874 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum61 277 €53 492 €50 756 €37 529 €26 472 €7184 €6328 €
Lühiajalised kohustised14 771 €12 969 €16 544 €9325 €12 259 €11 500 €11 720 €
Pikaajalised kohustised0,00 €3374 €4835 €6248 €7614 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3334444
Ärikasum enne kulumit4948 €21 588 €16 742 €23 168 €17 323 €23 965 €−25,00 €
Aruanne esitatud30.06.202617.06.202528.05.202429.06.202329.06.202212.05.202111.05.2020
Omakapitali osakaal varadest79,0 %79,6 %72,4 %77,4 %66,6 %71,6 %33,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust−7,6 %6,1 %1,9 %8,8 %7,3 %14,0 %−1,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang